Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Neketek vannak deguitok?

Neketek vannak deguitok?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék, hogy kinek hány degulya van, és hogy mi a véleményetek a deguról:)))
2011. dec. 11. 12:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
deguJa
2011. dec. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ajjj, véletelnül elirtam bocsi!:D
2011. dec. 11. 12:10
 3/11 anonim válasza:
Hát ugyindult, hogy nekem let volna de a tengerimalac mellet döntöttem mert a degu mozgásigényes és szétrág mindent!(az állatkereskedő mondta xD) :)
2011. dec. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nekem volt. Iszonyatosak. Szaporodnak mint a nyulak, állandóan meglógtak, kirágták magukat, gyorsak, elkapni fél nap üldözés után sikerült. Többet sosem kéne, se ez, se egér, se tengeri, se semmilyen rágcsáló.
2011. dec. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem is az elején sokat kellett őket keresni. :D

Ha sikerül eléggé megszelídíteni akkor nem fél az embertől és előjön. Volt egy öreg degum ami felmászott a lábamra, onnan meg a vállamra és ott üldögélt mint kalózon a papagáj. :D

Meg üldöznek ha ki vannak engedve a lakásban, oda kell figyelni nehogy rá lépjen az ember. :D

A mostani már egyedül van szegény és öreg(kinyírta az előzőt egy jólirányzott harapással, mindkettő lány), nagyon szereti ha a nyakát csikizem, teljesen kifordul, felemeli a lábát h jobban hozzáférjek. :D

2011. dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló:D Hát neke pont a hörcsöggel volt így, kiszökött, be a szekrény mögé fél nap még kiszedtük, lerágta a tapétát a kábeleket:S A degum eddig nagyon illemtudó:D pedig kiszoktam engedni:D
2011. dec. 11. 12:44
 7/11 A kérdező kommentje:
bocsi:d utolsó előttinek írtam!:))
2011. dec. 11. 12:45
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem még nem engedi nagyon hogy simogassam, mindíg menne és menne körbe körbe:D
2011. dec. 11. 12:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem van két degum. Órákig szeretnek rohangálni a lakásban, szinte fáradhatatlanok. Utána jön a keresésük..:)Nagyon kedvelem őket, jópofa állatok. Még a macskáimmal is jól kijönnek.:)
2011. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy degum van, fiú, mert a fiúkat nem viseli el, és nem akarunk kisdegukat. Imádja ha dögönyözöm, elalszik az ölemben, ha kint futkos, akkor meg hívásra odajön hozzám. Amúgy nem mászhat le rólam, csak ha lerakom, így lehet vele mászkálni a lakásban, vagy barátomhoz, aki nem messze lakik, a vállamon szoktam átvinni. Ha gépezek szinte mindig a vállamon csücsül:) Hisztis, ha valami nem úgy történik, ahogyan urasága óhajtja, jön a visítás. A hasához nem szabad érni:D Sérti a méltóságát.
2011. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!