Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehetett a baja a degumnak?...

Mi lehetett a baja a degumnak? :OO

Figyelt kérdés

Egyik nap nagyon rosszul volt, alig mozgott, nem evett, és úgy vette a levegőt hogy közbe kinyitotta a száját, és hangokat adott ki, mint aki nem kap levegőt. A teste teljesen hideg volt. Ha letettem a földre, dölöngélve ment, és mindig nekiment vminek, mintha nem látott volna rendesen. Ez ment 2 napig. A 2. nap betakartam a pólómmal, egész nap alatta volt, és egy kicsit evett már. Utána este pedig teljesen jó volt, megjött az étvágya, ivott, és rendesen ment, mintha nem lett volna semmi baja. :O Sztetek mi baja lehetett? Nem tudom egyszerűen elképzelni. Pedig már felvoltamrá készülve, hogy elpusztul. Éééés meggyógyult! :D

A válaszokat előre is köszi4:D


2011. dec. 15. 20:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah, és 2 ésfél éves.:)
2011. dec. 15. 20:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Nos, az, hogy két napig volt csak beteg, kicsit meglepő. Nem tudom, mi baja lehetett, talán elkapott valami betegséget, de a pólód felmelegítette és meggyógyult.
2011. dec. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen, én is nagyon meglepődtem, de nagyon örülök neki. :DD
2011. dec. 16. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!