Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a malacommal?

Santiego007 kérdése:

Mi lehet a malacommal?

Figyelt kérdés
2 éves lány tengerimalacom van. Semmi baja nem volt idáig. Amit eszik: alma,répa,uborka,magok,fű,saláta dinnye.Már 2-3 napja viszont alig eszik, alig iszik, csak gubbaszt egymagába,bágyadt. Vizelete nincs és széklete is csak kevés.
2011. dec. 17. 09:47
 1/7 A kérdező kommentje:
A szénát kifelejtettem.
2011. dec. 17. 09:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz majd õ megmondja
2011. dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Szénát azt eszik így betegen is de csak keveset. Mit mondtam 2-3 napja kezdett el gyengélkedni. Egész nap csak fekszik :(
2011. dec. 17. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
ha már 2-3 napja látod rajta akkor mi a fenéért nem vitted eddig orvoshoz?? hidd el hogy itt senki nem tud neked segíteni.. szegény malac napok óta szenved te meg csak ide írogatsz gratulálok
2011. dec. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Figyelj csak a 6 malacom közül 2nek már volt szorulása. Nincs a ketrecbe doboz? Vagy valami zacskót nem ért el amit megrághatott és esetleg lenyelt?

És főztem ilyenkor kamilla teát és amit szoktam inni bélflóra javító lötyit (Normaflor) pár cseppet cseppentettem a teába és ezt adagoltam bele fecskendővel.Maszíroztam a pociját nagyon lágyan, mintha kiakarnám segíteni belőle a kakiját és lehet fujjosan hanzik de segítettem neki kakilni. Ezt egy netes oldalon olvastam. Ahol kijön a kis fenekén a kaki ott széthúztam és kiszedtem neki papírzsepivel. Mindkét esetbe két nap alatt helyrejöttek. DE HANGSÚLYOZOM ÉN KONKRÉTAN TUDTAM HOGY SZORULÁSA VAN MERT DOBOZT DÉZSMÁLTAK. Salátát tényleg ne adj neki, meg K betűs cuccokat se. És kicsi fecskendőből muszáj vizet tolnod a kis szájába.

2011. dec. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. dec. 17. 19:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!! Mi van a malackáddal?
2011. dec. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!