Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék 1vadászgörényt...

Szeretnék 1vadászgörényt karácsonra. Győrben hol kapok? Mit kell hozzá beszereznem? Milyen árban vannak?

Figyelt kérdés

2011. dec. 18. 14:10
 1/9 anonim válasza:

SZABADHEGYI VADÁSZGÖRÉNY KENNEL!


9028 GYŐR JÓZSEF A. U. 120/B.


Tel: 06203668068

2011. dec. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia,


nos, a vadászgörények nagyon igénylik a foglalkozást! Elsősorban erre van szükségük..ezután pedig egy olyan ketrecre, ami magas és széles, mert mozgásigényük is van! Legalább 80x50x70-es kell legyen, tele bújókkal! Kell még itató, etető, görény wc, ebbe alom/homok. Érdemes rongyot is betenni neki..hirtelen ezek jutottak eszembe.. :)

2011. dec. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jah, egyébként pedig nem tudom mennyire ragaszkodsz tenyésztőhöz, a neten rengeteg rosszul tartott görényt tudsz örökbefogadni, aminek az életét széppé teheted! Én elsősorban ebben gondolkodnék!
2011. dec. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én mindenképp kölyköt szeretnék
2011. dec. 18. 14:41
 5/9 anonim ***** válasza:
sziaaa a szomszédunknak voltak vadászgörényei de nagyon vadak voltak annyira hogy már az első pár hét alatt már ki is rágták magukat a rácson bármijen hihetetlen is pedig olyan cukik voltak és azóta nem kerültek elő
2011. dec. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Különböző hirdető oldalakon kölyköket is kínálnak. A Fressnapfban van kifejezetten görények számára készített ketrecek,ezekhez mér adnak emeleteket,félemeleteket,mászócsöveket. Érdemes beszerezni egy hámot a sétáltatáshoz,önitatót,etetőtálat,almostálcát. Én ágyat sk csináltam nekik kispárna huzatból. Beszerezhetsz még pár játékot is neki,a hála nem marad majd el. Én anno a teljes görényes kezdőcsomagot görénnyel ,felszereléssel együtt 50 ezerből tudtam megoldani. Ja igen,ne felejtkezz el a speckó görény tápról se:)
2011. dec. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kölyköt is tudsz örökbefogadni! :)
2011. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van egy csomó jó görényes oldal a neten, ahol minden le van írva a-z-ig a tartásukról, ezeket érdemes átnézni. Én is onnan szedtem az infókat, mielőtt megvettem a kis imádnivaló Rudimat. :) Ha esetleg kennelből akarsz görénykét, szerintem ott el is mondják a tudnivalókat, meg megismerkedhetsz a leendő állatkáddal. Én "vásári" görényt vettem, és az eladó nem volt valami túl informált a görénytartással kapcsolatban. :S
2011. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nagyon vigyázni kell, hogy ne szaporítótól, hanem tenyésztőtől vegyél görit!
2012. jan. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!