Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Leendő halgazdi vagyok,...

Leendő halgazdi vagyok, illetve a lányaim szobájába kerülnek. Kapok 10-15 db fekete mollit. Milyen akvárium szettet érdemes beszereznem ennyi halnak? Milyen márkát érdemes?

Figyelt kérdés

Ezekről mi a véleményetek?


1., [link]


2., [link]


3.,


[link]


4.,

[link]


Vagy esetleg linkelnétek nekem? Nagyon köszönöm a segítséget!


2011. máj. 3. 14:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Sürgősen felejtsd el a fekete mollyt, ne fogadd el őket. 6-8 mollynak kell minimum 100 literes akvárium, 15-nek már jócskán 150-170 kell.

Itt informálódhatsz: [link]

Más halakról is. Vagy veszel egy 150 literes akvárium szettet legalább, vagy választasz másik halat, aminek jóval kisebb akvárium kell.

2011. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Huuu...köszönöm.... :( És ha csak 3-4 fogadok el,és mellé 1-2 guppi,esetleg neon hal?


Van még ez az akvárium. Ez megéri?


[link]

2011. máj. 3. 14:12
 3/21 anonim ***** válasza:

ezek túl kicsik, és minimum guppykat vagy endler lehet bennük tartani. mollyk, mivel gyors úszású nagyra növő halak, minimum 130 literes medencében érzik jól magukat.

az állat érdekében vagy marad az ilyen 40literes guppykkal, esetleg más nanohalakkal vagy veszel 1 nagy akváriumot és a mollykat teszed bele.

2011. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
3-4 et se lehet elfogadni, mert azoknak is 120-130 liter felett kell
2011. máj. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Vagy még ez?? :)


[link]

2011. máj. 3. 14:15
 6/21 A kérdező kommentje:
Jó,akkor elfelejtem a mollykat! :) Akkor marad neon,guppi,sb.---szóval melyik akváriumot érdemes megvenni,gyerek szobába :)
2011. máj. 3. 14:16
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem lehet sajnos, mivel már 1 halnak is meg van a szükséges úszótere, hiába vannak kevesen. Nézz szét a honlapon, amit írtam www.diszhal.info itt bőven találsz olyan halat, ami mondjuk egy 40-50 literesben tartható. Nézd azt is hogy milyen hőmérséklet kell nekik, nehogy hideg vízit rakj össze meleg vízivel. (persze a keménység és ph is fontos, tájékozódsz ezekről a lakhelyed vízmű honlapján)
2011. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha neont akarsz tartani, akkor az 54 literes akvárium legyen minimum. :) Azt hiszem 50 literre mehet 6-8 neonhal, de abból is csak a vörös neon. (meg talán a fekete is, nem néztem most meg) A sima (kék) neon csak 24 fokig szereti a vizet. A guppinak sózni kell a vizét és nagyon szapora, hogyha nem akartok túlnépesedést, akkor ajánlott csak hímeket venni, szebbek is. Sok sikert. :)
2011. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

50 literre mehet nyudodtan 10 sima neon, ha ez túl monoton, akk mehet

8 vörösneon és 1 betta.

2011. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Oké! :) És melyik akváriumot választanátok?? A gyerek akvárium,a kid és kaméleon a 20 literesbe milyen halat raknátok,és mennyit?
2011. máj. 3. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!