Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek hány 100%, hogy...

Szerintetek hány 100%, hogy fekete-fehér pici tengerimalac lesz?

Figyelt kérdés
Van egy fehér-vörös lány tengerimalacom meg egy fekete-fehér-vörös fiú. A fiú majdnem tiszta fekete! Mielőtt valaki elkezdené, hogy mi lesz a kicsikkel.. Nos egyszeri pároztatás és a kicsik maradnak! :)

2011. dec. 20. 10:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi nem 100% csak % :)
2011. dec. 20. 10:43
 2/10 anonim ***** válasza:

Semmi sem biztos...


Ki tudja, hogy a felmenők milyen színűek voltak, szóval mérget ne vegyél rá...:)

2011. dec. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Norina86 ***** válasza:

Az apai gén színben domináns, vagy háromszínű lesz vagy az anyai ráerősíthet a vörös vagy fehér színre.

DE... a tengerimalacoknál a szülés nem kockázatmentes, és mennyi idős egyáltalán a lány?

2011. dec. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A fiú 8 hónapos lesz jövőhéten Pénteken.

A lány most töltötte be 3 napja a 7 hónapot!

Nem tesók! A lány törzskönyves a fiú keverék!

2011. dec. 20. 14:15
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Adok neked két linket, légyszi tanulmányozd át őket alaposan!!


[link]

[link]


Ha kérdésed lenne ajánlom a honlaphoz tartozó fórumot, mert ott nagyobb szaktudással rendelkezők válaszolnak neked, ezen a honlapon elég nagy arányban adnak rossz válaszokat!

2011. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Norina86 ***** válasza:
74%

A lányokat 6 hónapos kor előtt nem szabad összetenni fiúval, mert nem elég fejlettek a vemhességhez. De a fajtatiszta malacok nem szülnek könnyen, mert erősebb a válluk, nangyobb a fejük. Én a helyedben átgondolnám, nem is biztos, hogy látnád a szülést, és a malackák pillanatok alatt felnőnek.

Inkább a kedvenceidnek adj meg lehető legtöbbet. És ha fiút lánnyal tartasz, szerintem a fiú jobban érezné magát, ha ivartalanítod, vagy 2 lányt tarts együtt.

2011. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem raktam össze őket 6 hónapos kora előtt.Azért akartam piciket, hogy a fiú mellett is legyen egy pici meg az anya mellett is. Így egyik sem lesz magányos. Plusz még ha többen lesznek ők is maradnak! :)


Ezt nem tudtam, hogy a fajtatiszták nehezebben ellenek! =/

Tegnap voltunk dokinál és mondta, hogy szépen fejlődnek a picik! :)


Anno vettem egy 12 évestől egy tengerimalacot VEMHESEN jelzem nem volt 6 HÓNAPOS...szegénykém még csak a 3 hónapot ha vitte..és 4 hónaposan ellett meg! Nagyon ideges voltam rá mert kockázatos azért tudom, hogy hiába ivarérett minimum 6 hónapig várni kell!


Majd Januárba is veszem dokihoz mert kaptunk időpontot! :)

Tehát folyamatos megfigyelés alatt van ha bármi gond lenne akkor is be tudok menni a doktornőhöz. :)

Így nem kockáztatom se a kismalacok életét se a mama malac életét. :)

2011. dec. 21. 08:50
 8/10 anonim ***** válasza:
No majd posztolj fotót a legifjabbakról:)
2011. dec. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha nem felejtem el :D Mindenképpen! :)
2011. dec. 21. 20:51
 10/10 anonim ***** válasza:
A fórumra is tudod nyomatni a képet.. :)
2011. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!