Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszit le lehet szoktatni...

A nyuszit le lehet szoktatni a bosszú állásról?

Figyelt kérdés

Szóval alap helyzetben végig alusza az éjszakát a nyuszim, és nap közben sem nagyon hangoskodik.

Viszont a párom amikor éjszakás és reggel 5kor ér haza, akkor ugye felkapcsolja a lámpát a napaliban, ahol van a nyuszi is.Ilyenkor bedühödik a nyúl, és iszonyatos kapírgálásba és zörgésbe kezd.

A párom már igencsak ideges szegényre mert ilyenkor nem tud tőle aludni. :(

Le lehet erröl szoktatni?

Vagy a nyuszi ketrecét le szabad takarni éjszakára úgy mint a papagájét?Hátha akkor nem kelne fel.


2011. dec. 23. 06:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Bosszúállás??? OMG... Látja a fényt, a mozgást persze, hogy felkel... Az én nyuszim is zörög, ha látja, hogy hajnalban felkelek. Aztán megnyugszik, mert látja, hogy visszafekszem, és úgysem fogom még kiengedni.

Le lehet takarni, ha gondoljátok, csak kapjon levegőt, de nem biztos, hogy megoldja a problémát, mert a zajokat akkor is hallja, meg ha felkapcsoljátok a villanyt valamennyi fény átszűrődik.

Én inkább azt javasolnám, hogy időzítsétek úgy az etetést, hogy hajnalban mielőtt a párod lefekszik, adjon neki enni. Akkor teli a poci, és nyugi van.

2011. dec. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez aranyos... a bosszúálló bedühödött nyúl... :D
2011. dec. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így oldom meg, hogy megetetem, és utána édes álomba merül...:) Mondjuk az enyém szabadon van, de az nem ok a nem zörgésre :D
2011. dec. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát sajnos az enyim nem fekszik vissza aludni, amikor megszűnik a fény és a zörgés (ami amúgy se nagyon van, mert csak a cipőjét veszi le, esetleg iszik), azért mondom hogy bosszú álló, mert tényleg olya mint ha azért csinálná, és azt gondoloná hogy: "Felkeltettél, na nesze akkor én meg nem hagylak elaludni".


Ilyenkor mindig kijövök, adok neki enni, hátha elhallgat, de sajnos nem, nem is foglalkozik ilyenkor a kajával.


Az a baj, hogy az pl. segít ha ilyenkor kiengedem, mert akkor elrohangál, annak is van hangja de nem olyan vészes, de a cicám akkor jön be reggelizni, amikor a párom haza ér, és bent is marad, és nem igazán vannak jóba, úgyhogy nem tudom őket össze engedni. :(

2011. dec. 23. 09:00
 5/6 anonim ***** válasza:
teeeee, a nyuszid nem bosszút áll csak jelzi h ki akar menni.amúgy meg biztos lehetsz benne h nem alussza át az éjszakát,csak nem hallod ahogy szöszmötöl.sztem is a párod adjon neki egy kis kaját,akkor nyugi van.inkább ne takarjátok le,csak ha mindig nagyon tiszta a ketrece,mert az ammóniától náthát kaphatnak,ami a pisijükben van,és ha letakarod a ketrecet akkor nem fog kiszellőzni a ketrec.
2011. dec. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na hát az én drágám vagy nagyon okos, és megértette a reggeli másfél órás hegyibeszédemet, miszerint apa miatta is dolgozik éjszaka hogy legyen pénz neki kajára, meg alomra és legyen rá tekintettel, hagyja őt aludni.

Vagy a karácsonyfa miatti költözése miatt megvan szeppenve (2 méterrel került arréb), vagy az új hely szimpatikusabb neki.

De itt zörgök mellete, égő lámpánál mert még sütök, és olyan édesen alukázik, hogy meg kell őt zabálni. :)

Le is kopogom, nehogy rázendítsen.


Kellemes ünnepeket nektek!

2011. dec. 24. 04:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!