Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem lesz baja a nyuszinak, ha...

Nem lesz baja a nyuszinak, ha megeszik a földről pár fenyő tűlevelet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet,én tengeri malac rajongó vagyok,ő is evett neki nem lett baja,persze annyira megijedtem mikor megláttam hogy eszi!! Inkább ne kísérletezz ezzel
2011. dec. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha párat akkor nem, viszont jobb lenne ha nem férne hozzá, mert magas a gyantatartalma, és az nem tesz jót neki.
2011. dec. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán jó neki. Amíg abban a szobában volt a nyuszim, ahol a fenyő, addig műfenyőnk volt..

Ne engedd ki a nyuszit ott, ahol a fenyő van!

2011. dec. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Másik szobában van a fenyő, de néha nem vesszük észre, hogy beviszünk pár tüstkét a lábunkon, ruhánkon, ez a kis buta meg megkóstol mindent :)
2011. dec. 26. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy olvastam, hogy a lucfenyőtől nem lesz baja, a mienk is megkóstolta, szerencsére tényleg semmi baja nem lett, egy szobában van a fával, de azért amennyire lehet, nem engedjük neki a legelészést.
2011. dec. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nekünk is lucfenyőnk van.

Köszi, akkor megnyugodtam, attól a minimálistól nem lehet baja :)

2011. dec. 27. 08:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kicsitől semmi baja. Viszont, ha beszeik sokat akkor már baj lessz...Az én tengerimalacom a Leánder növénytől pusztult el..Anukám rátette a padra, és a pad mellett volt a virág...és behúzta magához, jót falatozott...és pár úránbelül hatott a méreg ..és meghalt :/ :(
2011. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!