Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez milyen fajta nyúl?

Ez milyen fajta nyúl?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 28. 00:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Én oroszlánfejű törpének nézem, de lehet, hogy tévedek.


De miért van ilyen pici ketrecben? A kaján tapos, a vizes tálat meg simán kiborítja. :/

2011. dec. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én oroszlánfejü kosorrúnak tippelem, de nem biztos.

Nagyon vigyázz, mert ha kiborítja a vizet és a nedves tápból eszik akkor fél óra múlva már lufi lesz.

2011. dec. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
oroszlánfejű törpenyuszi
2011. dec. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Duplagénes oroszlánfejű törpenyuszi, mert a fülén is hosszú a szőre.


A te nyuszid? Remélem tudod, hogy MINIMUM 100x50 cm-es ketrecben kell tartani, mert ez ÁLLATKÍNZÁS! Fel is lehet jelenteni azért, mert nem biztosítod az állatod számára a mozgásteret!!!

2011. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azt magam is tudtam igazából, h oroszlánfejű csak abban nem vagyok biztos h kosorrú e.

Ó az a fém a kajás tálja, van külön vízadagoló a ketrecen kívül a rácsra szerelve, azt semmiképp nem tudja kiborítani, sosem vizes az alom, az előző itatója csöpögött ki is dobtam rögtön. Tényleg a kajáján tapos, de ahogy beteszem neki a kaját a tálba rögtön kiborítja, nem hajlandó belőle enni. És valóban, nem egy nagy ketrec, éppen ezért van kiengedve szinte mindig, csak este meg ha nem vagyunk itthon van bezárva. Lassan már 6 éve van nálunk, és amikor megkaptam húsvétra, mindenki azt hitte, h kicsi marad, tekintve h törpenyúl, de az enyém megnőtt akkorára mint egy ló. Sajnos nincs hely a nagyobb ketrecnek, odaadni nem fogom senkinek, szóval marad az, h kint van egész nap, az egész lakás az övé, a ketrec ajtaja nyitva, akkor megy vissza amikor akar. Különben meg nyugodtan feljelenthet bárki állatkínzásért, ha minden kínzott állat ilyen állapotban lenne mint az én nyulam, jó világ lenne. Na de akkor oroszlánfejű v. o.f. kosorrú?

2011. dec. 28. 13:43
 6/10 A kérdező kommentje:

Itt van még 1 kép, amin látszik az arca. Mielőtt azzal jönne vki, h kínzom mert túletetem, elmondom, h nem kövér csak túl vastag a bundája és amúgy is össze volt gömbölyödve. :)


[link]

2011. dec. 28. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:
o.f. kosorrú
2011. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kosorrú oroszlánfelű törpenyuszi
2011. dec. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Cukorfalat. :) Nem fog senki feljelenteni, de hát olyan retardált alakok fordulnak itt elő... Nyuszi a kanapén, tök aranyos. :)
2011. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát tényleg azért állatkínzás :/ Mert abba a ketrecbe meg se tud mozdulni :S Simán lehetne neki venni még 1* ekkorát, hogy kényelmesen legyen :) és csak annyi, hogy másik helyet kellene neki keresni. De a te dolgod. De ne érts félre, azért állatkínzás kissé, mert nincs nagy mozgástere. Amúgy látszik nagyon jól van tartva, szép fényes a bundája, jó kis dagi. :))

és lehet O a hozzászólást, de szerintem te is tudod, hogy így nem kényelmes a nyúlnak! Képzeld el magad a ő helyébe.

2012. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!