Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpehörim arcán van egy...

A törpehörim arcán van egy seb. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Pont a bajszánál kikaparta már többször, és így egyre nagyobb lett.Mit tudok csinálni??Állatorvoshoz most nemtudom vinni.Sajna hosszantartó fekvésre vagyok ítélve, de már nagyon sajnálom.Biztos zavarja őt is.A másik hörimnek nem olyan az arca, csak a fiúnak.
2009. máj. 21. 09:04
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia,

sajnos a hörcsögök nem hosszú életűek:((

Valószinűsíthető, hogy daganata van, mert ez nagy százalékban előfordul sajnos náluk. Megműttetni nem érdemes, mert nagyon kicsi rá az esély, hogy az altatásból fel tudják ébreszteni:((

2009. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el az állatorvoshoz
2009. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudod orvoshoz vinni, kend be neki valamivel, amitől talán javul az állapota.
2009. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Ajánlották a kamillateát, hogy azzal töröljem át neki.

A másodiknak üzenem, hogy tanuljon meg olvasni.Írtam, hogy semmikép sem tudok orvoshoz menni vele.Feküdnöm kell!!!!!!!

2009. máj. 21. 17:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyébként tudtommal az állatorvos nem is vállal ilyet. Nálunk legalább nem is volt hajlandó kijönni sem megnézni. Ha meg is műtik, nagyon kevés vére van és az altatásból sem tudnák valószínüleg felébreszteni.

Nálunk pont ez volt a probléma, az én hörimnek is daganata lett a pofiján , naponta kapott kamillateát és szépen leszáradt neki aztán hopp leesett. Előtte pedig mintha egy kezdetleges második feje lett volna,nagyon csúnya volt szegény. Képet mutatok :


[url= [link]


[url= [link]


Szóval ajánlanám a kamillateát, remélem rendbe jön a hörid :)

Az enyémnek sajnos megint problémái vannak, most valószínüleg a lába tört el szegénykémnek :(

2009. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

bocsi link mégegyszer ( remélem most jó :D ) : [link]


[link]

2009. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én hörimnek a szeme ragad össze. Én is kamillateával törölgetem neki, s akkor kitisztul, s ki tudja nyitni. Próbáld ki, veszíteni talán nem veszítesz. Én jó erős teát szoktam csinálni, és egy kis vattával áttörlöm.

(egyébként azt is olvastam, h a szárított kamillát is megeheti, lehet az is segít)

2009. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

19:41-es nagyon aranyos a hörid, de látom szegénynek nem könnyű.Akárcsak az én hörimnek.


Elkezdtem kamillázni, jó sokat csöpögtettem neki rá.Volt hogy itta is a kezemből.Most úgy néz ki javult.Sokkal kissebb és mintha száradna neki.

Köszönöm mégegyszer nektek a segítséget.

2009. máj. 25. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!