Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacomnak már...

A tengerimalacomnak már többféle tápot adtam, de nem eszi. Milyet adjak akkor neki?

Figyelt kérdés
Répát kap minden nap, bár lehet kicsit unalmas neki, de nem értem, hogy a tápot miért nem eszi. Egy kicsi tengerimalacom van és szinte sose fogy el a tálból a táp.
2012. jan. 4. 08:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
azt is írtam már, hogy volt társa és akkor is ennyit evett..
2012. jan. 5. 12:44
 12/15 A kérdező kommentje:
okés, megpróbálom változatosabban etetni zöldséggel. most van egy tápja de érdekes mert 70% a tele van evvel a sárga maggal és azt nem eszi. vitakraft menu vital a neve, itt külföldön ezt árulják nagyon de a többi féle amilyeneket vettem még rosszabb volt.
2012. jan. 5. 12:49
 13/15 anonim ***** válasza:
Irtad h kicsi malacod van! Nem tudom ez mennyire kicsit jelent,de azt tudnod kell h a malacok a valtozast ketkedve fogadjak! Uj tapot/zoldseget/gyumolcsot ugy erdemes adni neki,hogy a regibol keversz bele! Plane baba malacnal!! Zoldsegekbol is kezdj neki mast is adni,eleinte a repaval egyutt,majd csak egyfelet,kulonben valogatos lesz! Azt is fontos lenne tudni h mennyi repat adsz neki es hany alkalommal,mert konnyen lehet,hogy tele eszi magat vele es ezert nem ker a tapbol!:)
2012. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Két répát is kap este, de azt nem értem, hogy miért visít állandóan, főképp a zajra. Szóval a visításból gondolom, hogy éhes és nem jó neki a táp. A sárga színű magokat nem eszi, akkor azt dobjam ki? Régebben próbálkoztam nála a többi táppal, de nem vált be, hát már ő 2 éves de kicsike maradt :D
2012. jan. 5. 17:30
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia,


sajnos mostanában nem látogattam az oldalt! Amennyiben két éves a malacod, tudnunk kellene a súlyát, mert lehet, hogy komolyabb a baj! Az, hogy zajra vinnyog, teljesen természetes, az enyéim a hűtő nyitásra, zacskó csörgésre, zöldség/gyümölcs hámozásra minden alkalommal szirénáznak, mert remélik, hogy kapnak valamit.. :) Próbáld ki a Versele Laga Cavia Nature-t, ezt szeretni szokták a malacok! Egyébként ha bármilyen kérdésed van, privátban is írhatsz nyugodtan, azt könnyebben követem.. :)

2012. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!