Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszinál (törpe) menyire...

Nyuszinál (törpe) menyire veszélyes a felfázás? Egyltalán tényleg fellenne fázva?

Figyelt kérdés

Úgy látszólag semmi baja nincs, ugrándozik, futározik, iszik-eszik eleget, jó kedélyű.Viszont a vizeletével nem vagyok kibékülve.Sárgás-fehéres (olyan gennyes) színe van, és mintha kicsit sűrűbb is lenne.Emellett ő eddig teljesen ketrec és szoba tiszta volt.Most viszont tegnap takarítás közben is a konyhába pisilt, és a ketrecben is van hogy a ketrec másik végébe, nem a wc-be pisil.

Fel van fázva?Vagy valami más baja lenne?Esetleg normális?Szükséges orvoshoz vinnem?

Tettem neki a ketrec alá hungarocell táblát, így talán melegebb.

7-8 hónapos bak nyuszika.


2012. jan. 9. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is láttam már ilyen színűnek a nyuszimét, akkor még nem volt szobatiszta, most nem látom az alomba a színét, de van ilyen. Néha előfordulnak balesetek pisi ügyben, de ha rendszeres sztem nézesd meg orvossal.
2012. jan. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!