Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 aranyhörit szeretnék....

2 aranyhörit szeretnék. (tenyészteni) de van egy kis baj (? )

Figyelt kérdés
szóval már voltak aranyhöriemim (már vagy úgy 5-6) semelyiket sem sikerült tenyészteni, (még anno kisebb is voltam, meg a fiú höri hamarabb meghalt mint a lány) most is mondtam szüleimnek hogy szeretnék s ők nem bíznak bennem, hogy nem fogom őket etetni, takarítani stb..szóval már nagyon szeretnék hörit tenyészteni. mit tegyek? 12/F
2011. dec. 20. 16:32
 1/6 anonim válasza:
én ugy vagyok vele hogy ha valamit nem merek megkérdezni nem is kérdezem és intézkedek. 12 évesen biztos van zsebpénzed. egy ezresből kijön két hörcsög + a kaja nem drága. nekem 4 hónapja van aranyhörim.. bementem szétnézni, tetszett, hazahoztam. én felelőssége, én takarítom, etetem, költök rá. ha meghal az én hibám. azért mindig kitakaritom és rendszeresen etetem.
2011. dec. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Pár éve én is tenyésztettem aranyhöriket, etettem, takarítottam őket, de csak 1 alom született, elajándékoztam, szülők meghaltak, nem is lett több hörim vmiért... Anyum így is utálta őket. :D Elsőnek igaza van, egy ezresből tényleg kijön 2 höri és a táp, az alom sem drága, úgy tudom. Sok sikert. :)

2011. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak arra kérlek, hogy ne hívd ezt tenyésztésnek. Ez szaporítás.


Többet nem akarok hozzáfűzni.

2011. dec. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
12 évesen ne tenyéssz. Az egyébként sem nevezhető tenyésztésnek, ha összepakolsz 2 különböző nemű állatot. (aranyhörcsögöket meg amúgy sem tartunk együtt, nem csodálom, hogy az előző hörcsögeid nem voltak túl életűek) Előbb olvass, tanulj, és később, ha lesz rá módod, elég pénzed, belevághatsz.
2011. dec. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Több dologra szeretném felhívni a figyelmed!

1. Ez nem tenyésztés, hanem szaporítás!

2. Ne hallgass az elsőre, ha a szüleid nem engedik, ne csináld, elvégre az ő házuk/lakásuk/gyerekük, ők döntenek! Hidd el, nem lesznek túl vidámak, ha teszel arra, amit mondanak és veszel a zsebpénzedből valamit, amit nem engedtek meg!

2011. dec. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Ez valóban szaporítás, ha szereted a hörcsögöket akkor ne tedd. És itt nem azon van a kérdés,hogy nem eteted e őket. Olyan betegségeket, hibás géneket tudsz tovább szaporítani,amik a hörik halálához vezethet.

Inkább legyen hörcsögöd,akár 6 is ha foglalkozol velük,de külön neműek külön terráriumban. Évek múlva amikor már penge vagy belőlük és utánajártál mindennek és benőtt a fejed lágya akkor talán.

2011. dec. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!