Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék majd egy vadászgörén...

Sophie12 kérdése:

Szeretnék majd egy vadászgörényt. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy vadászgörényt, csak félek, hogy büdös lesz tőle a szobám, és hogy anyu nem engedi meg... Szerintetek jó ötlet? Egyébként: Nektek van vadászgörényetek? Meséltek róla egy picit ?
2012. jan. 11. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2 van,egy fiú és egy lány,a lány már ivartalanított a fiú még nem,mert még fiatal.Ha utána nézel hogy mi kell egy görinek és tudsz róla megfelelően gondoskoni és egy jó pár dolgot h mit hogyan kell és pénze(tek)d akkor már nem rossz ötlet.
2012. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem menjetek el a szüleiddel együtt egy görényes rendezvényre (pl 21-én is lesz egy kiállítás ha jól emlékszem Törökbálinton), vagy látogassatok meg egy tenyésztőt, így legalább "kiszimatolhatod", hogy mennyire büdösek.

A büdösség függ attól is, hogy mennyire tartod tisztán (naponta takarítás, rendszeresen rongycsere) hogy mivel eteted (a konzervkaja nemcsak hogy nem egészséges, de sokkal büdösebbet is kakil tőle a göri) és hogy ivaros-e. Nekem van egy épp ivarosodó hímem, hát ő most büdi :D, és lesz még büdösebb is, de majd csak tavasszal viszem ivartalanítani. Addig mindenki szépen kibírja az ő érdekében.


Ha görényt akarsz olvass utánna rendesen hogy mik az igényei, hogyan kell helyesen tartani és tényleg látogass el valahová ahol meg is tapasztalhatod, hogy milyen görényt tartani- és csak akkor vállald ha az egész családnak elfogadja őt.

2012. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

21-én én is kint leszek Törökbálinton:))De februárban is lesz egy kiállítás a Lurdy-házban.

A macskakajától nem csak a kaksija lesz büdösebb hanem nagyobbat is tojik és a szőre is büdösebb lesz.De fürdetni ne fürdesd,mert csak rosszabb lesz.Az én hímem most 8 hónapos,neki is már erősödik a szaga:))És ő is lesz még büdibb,hisz még nem ivarzik:)Én lehet h nem fogom ivartalaníttatni,hanem implantoztatni fogom,attól is elmúlik a szaga:)De jobb ha megmarad ivarosnak,mert a későbbiekben problémák adódhatnak,csak a szagát nem lehet bírni:)

2012. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!