Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek, ha úgy vettem...

Mit tegyek, ha úgy vettem észre, hogy az aranyhörcsögöm már alig fér el a csőrendszerben és úgy alszik, hogy a feje a levegőbe lóg?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy már kényelmetlen neki, legalábbis aludni, mert lelógatja a fejét és úgy alszik...mit tegyek???
2012. jan. 11. 15:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerintem valószínű azért alszik így, mert már kicsi neki aludni benne...elfér benne, tud mászni, de nem tud szerintem kényelmesen aludni.
2012. jan. 11. 15:46
 2/4 anonim válasza:
Ha túlsúlyos az baj, de ha csak egyszerűen megnőtt jól fogna neki egy kis házikó ahová behúzódhat.(nekem is bejött)
2012. jan. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Volt neki egy kis házikója, de mivel nem használta, mert mindig a csőrendszerben aludt, ezért odaadtam egy másik hörcsögömnek. De én is erre gondoltam amúgy, hogy mindenesetre jó lenne neki is beszerezni majd egyet, hátha mégis meggondolja magát és inkább oda megy aludni. Nem túlsúlyos a höri, pont jól néz ki, csak már megnőtt. :) És lehet, hogy ez a csőrendszeres ketrec inkább törpehörinek volt kitalálva, nem pedig aranyhörinek.
2012. jan. 11. 19:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Na ma kitakarítottam a kuckóját és már normálisan alszik benne. :) Az is lehet, hogy már kicsit büdi volt neki ott bent és ezért lógatta le a fejét, hogy friss levegőt szívjon. Remélem, csak ez volt a probléma. Most már nagyon illatos és tiszta!
2012. jan. 12. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!