Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudtok olcsón (5000 ft-ig)...

Tudtok olcsón (5000 ft-ig) afrikai fehér hasú törpesünit?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyiért találsz azt ne vedd meg mert a legszínhibásabb süniket sem adják ennyiért! Az a süni, amit 5000ft alatt fogsz találni az nem egészséges vagy egy szaporító telepről kétes származással és egészséggel bíró egyed lesz.

Arról nem is beszélve, hogy törpesünit tartani, nem olcsó mulatság és ha már megvenni sem tudod/akarod a rendes áron (15000kezdődik) akkor az eltartással és az állatorvosi költségekkel is gond lesz.

Szerintem ha megengedheted magadnak vegyél tenyésztőtől rendes áron vagy keress inkább másik olcsóbb állatkát, mert a süni költséges. (Ha kíváncsi vagy megbízható tenyészetre írj rám privibe és bátran ajánlom az a tenyészetet ahonnan én vettem. )

2012. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!