Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csiinaljak ha nem akarjak...

Sarah Lupu Kovacs kérdése:

Mit csiinaljak ha nem akarjak elvinni tolunk a horiket? Mar nagyok es el kene oket vinni mert a szuleik bantjak oket!?

Figyelt kérdés

2012. jan. 15. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidd be őket állatkereskedésbe, ha szerencséd van ad is érte valamit, forgácsot, vagy tápot. (De előbb menj le és kérdezd meg, beveszi-e őket. Az a baj, hogy kicsinek kellett volna levinni őket, úgy jobban szeretik bevenni, mert hamarabb elviszik.)
2012. jan. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

igen állatkereskedés.

és ivartalaníttasd a szülőket,mert különben folyamatosan ez lesz a problémád

2012. jan. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kéne agyament módon tenyészteni Őket. El sem tudod adni a kicsiket, máris jönni fog a következő alom, csak úgy szólok.
2012. jan. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ameddig ezeket ivartalanitjak...
2012. jan. 15. 14:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Hirdeted is valahol egyáltalán? Neten vagy 20 oldalon tudnád hirdetni, helyi újságban is akár. Tuti hogy elvinnék őket. Nekem is volt sok kisállatom, mindet elvitték amit hirdettem. Pedig én egy kisváros mellett lakok.
2012. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítás elég macerás, szerintem simán csak válaszd külön a szülőket. A kicsiket pedig valóban számtalan helyen tudod hirdetni. Amúgy vannak itt olyan kérdések is a kisemlősök kategóriában, hogy kinek van elvihető hörcsöge. Ezekre is lehetne válaszolni.
2012. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem kétszer volt itthon höri-almom, egyszer volt hogy 9 kicsi született, de olyan gyorsan elkapkodták őket, hogy nekem már alig maradt, pedig meg akartam tartani kettőt :)

Nagyon szép kölykök voltak mondjuk, és úgy hírdettem meg őket, hogy raktam fel képeket a hirdetéshez, amin látszott, hogy gyönyörűek. Az expressz.hu-ra dobd fel őket, képekkel, az a legjobb. Vagy marad a kisállat-kereskedés, de ha túl nagyok, akkor már ott se nagyon szeretik bevenni őket. Mondjuk tudok egy helyet, ahol nekem még eddig bármilyen állatomat bevették, a 6. kerületben (ha egyáltalán pesti vagy)...

2012. jan. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!