Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vinnéd ki a tengerimalaco...

Hogy vinnéd ki a tengerimalacod magaddal külföldre, Magyarországtól 2000km-re?

Figyelt kérdés

Gondolok olyasmire,hogy:Chippel,útlevéllel,iratokkal,a ketrecében,hordozóban,kicsempésznéd táskában,vagy hogyan tennéd?

és hogy etetnéd-itatnád azon a hosszú úton?

Ha hordozóban vinnéd,milyen időnként vennéd ki belőle?

Mit tennél be alá alomnak?


2009. máj. 26. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát repülve: hordozható ketrec :) lenne benne itató + táp ha éhes lenne ellőt kapna uborkát és beszélnék egy állatorvossal is :D
2009. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, a tengerimalacoknak nem kell útlevél, de lehet hogy tévedek. A repülőre lehet, hogy még az utastérbe is magaddal vihetnéd a malacot egy hordozóban, amiben kéne lenni legalább egy golyós itatónak, de a táp se ártana. Alomnak semmiképpen nem forgács, hanem mondjuk újságpapír.
2009. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Sokminden attól függ,hogy hova szeretnéd kivinni. Én most pont 2000km távolságban élek Mo.-tól, Írországban. Én épp haza próbálom vinni a malacomat,de meg kell hagyni,hogy elég nehéz küldetés lesz. Repülőn kizárólag kutyát és macskát szállítanak. Tengerimalacra nekem az az egy ötletem támadt,hogy van egy Írország-Anglia-Magyarország között közlekedő magyar futársrác.Ő vállalná,hogy elviszi,de ő sem tudja,h milyen papírok szükségesek ehhez. Tudni kell,ha ide vagy Angliába vitetnéd a malacod,akkor arra külön szabályok vonatkoznak. Míg a kontinens EU-s országain belül mindenféle gond nélkül lépjük át a határokat,addig itt a komp út miatt akadályok lépnek fel. Ott ugyanis szabályozhatják az élő állat szállításának feltételeit, de egyenlőre még ezt nem sikerült pontosan kiderítenem. Ha esetleg további segítségre volna szükséged,akkor írj priviben. Minden jót! Andi
2009. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!