Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Adhatok a hörcsögeimnek...

Adhatok a hörcsögeimnek tengerimalac eledelt? Véletlenül azt vett a barátom de eddig nem mertem nekik adni belőle. Lehet tőle valami bajuk?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 10:31
 1/7 Platypus ***** válasza:
Odaadhatod nekik, de önmagában nem elég és nem is biztos hogy az egészet meg fogják enni. Az ilyen lucernás granulátumokat például nem szeretik a hörcsögök. A fő gond vele, hogy a hörcsög fehérjeszükséglete nagyobb, tehát azt neked kell pótolni. Hosszú távon meg nem jó, ha extra C vitaminnal etetsz egy hörcsögöt(a jobb malactápokban van), de egy adag táptól nem lesz semmi baja.
2012. jan. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. jan. 16. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs kibontva, egyszerűen visszaviszitek és mondjátok, hogy véletlenül tengerimalac tápot vettetek, ki szeretnétek cserélni hörcsögnek valóra. Egyébként is 8 napig elállhattok a vásárlástól, tehát ha azt mondod, hogy neked ez nem kell, köteles visszaadni a pénzt. Persze ez csak blokkal együtt jöhet össze, de ha jártok oda többet és ismer titeket, ki fogja cserélni. De szerintem nem lenne ebből probléma, csak lényeg, hogy bontatlan legyen. :)
2012. jan. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
így van ez tényleg köteles !!!!! és nem
2012. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
elnézést -és nem véletlen be írodott miközben el mentem a géptől !
2012. jan. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne add a hörcsögödnek, vidd vissza és cseréld ki vagy add egy tengerimalacos ismerősödnek. (Akkor ha nincs benne kukorica és hántolatlan szotyi, mert ha van benne tengerimalacnak sem való, hiába az van ráírva.) Vagy add egy menhelynek.
2012. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehet adni,vagyis én úgy tudom :)) Apum a nyulának adott hörcsög kaját,aminek szakálla nőtt :)) nagyon durva volt,főleg h a nyuszi nőstény volt ...:P
2012. jan. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!