Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac probléma. Hogy...

Tengerimalac probléma. Hogy döntsek?

Figyelt kérdés
Pár óra mulva indulunk tengerimalacot venni. én már mindent beszereztem, van egy 87x43-as ketrecem. Ahonnan hozzuk ott egy nagyon nagy szobàba vannak vagy 30-an és az a kérdés hogy baj lenne e ha csak egyet hoznék? van lehetôségem kettôt hozni de attol félek hogy ay egyiket jobban fogom szeretni... mi a véleményetek hányat hozzak? gyors válaszokat légyszi. köszi elôre is :)

2012. jan. 15. 08:40
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szerintem ketten is jól elélnek majd.
2012. jan. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

én biztos egyet hoznék, bár sokan párban hozzák őket.

A tengeri malac enyhén szólva vinnyogós állatka, elég belőle 1 is. :)))

2012. jan. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszi, :) de ha egyet hozok nem fog unatkozni?
2012. jan. 15. 08:54
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kettőt hoznék,mert társas lények :)
2012. jan. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kettőt hozz, 2 lányt. Azért vinnyog, mert egyedül van. Nem érzi magát jól egyedül a tengerimalac, akkor boldog, ha van mellette másik malacka is.
2012. jan. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azért ne párba hozd el őket, mert nem jó, ha a fiú és a lány egy ketrecben élnek, folyton szaporodnának és a lány nagyon hamar elpusztulna, mert kifárad a szervezete. Akkor egyedül maradna a fiú, és megint venné mellé egyet, hogy boldog legyen. Ha lány, akkor ugyanígy járnál, a fiút meg lehet nem szokná már meg.
2012. jan. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ok. köszi.de attol félek hogy nem tudom majd egyformán szetetni ôket...
2012. jan. 15. 09:37
 8/16 anonim ***** válasza:

Az lehet. :S De erre a kérdésedre nem igazán tudunk válaszolni.

Egyedül te foglalkoznál velük vagy van még valaki a családban, akié lehetne a másik? Az a baj, hogy sajnálni fogod, ha egyedül van, mert pótcselekvései lesznek. Visítani fog, meg rágni a rácsot.

Nekem 2 malacom volt, aztán az egyik elpusztult, és utána már nem vettem mellé másikat. És nem is volt olyan vidám utána, nem is ugrált kint sem úgy.

Ha olyan állatot szeretnél, amelyik egyedül is boldog, inkább lehet nyuszit kéne választanod.

2012. jan. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
a hugomé lehete a másik. nyuszi ban 36 db... :) nem kell több :)
2012. jan. 15. 10:19
 10/16 anonim ***** válasza:

2 malacot hozz, 2 fiút vagy 2 lányt.

Ha együtt tartottak 30 malacot, fiúkat lányokat vegyesen, akkor a lányok tuti hogy vemhesek, arra készülj fel.

2012. jan. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!