Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van két törpenyuszikám és még...

Timy25 kérdése:

Van két törpenyuszikám és még nem volt vágva a körmük/karmuk (ki hogy hívja) hogy ti hogy és mivel szokátok vágni? és mostmár megnőtt nekik Mert több helyen olvastam több féle megoldást. Pl állatorvos vágja első alkalommal stb.

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Èn àllatorvossal vàgatom, mert félek h rossz helyen vàgon le + az én kezemben izgàga. A dokinàl mindig megszeppen és meg se moccan :)

Amùgy Fressnapfban lehet kapni speciàlis ollòt!

2012. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a boltba szoktam őket vinni (ahol őket vettem).
2012. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én itthon vágom a nyuszinak, bár ez elég macerás folyamat, és min. 2 ember szükségeltetik hozzá.

Úgy szokott kinézni, h feltesszük a nyuszit egy asztalra, simogatjuk, nyugtatjuk egészen addig, míg el nem fekszik magától. Majd anyukám a mellkasánál két kézzel megfogja, én pedig villám sebességgel igyekszem a körmeit levágni.

Ja, és egy ilyen kisollónk van hozzá, állatos boltban vettem, de asszem a címkén az volt, h kistestű kutyáknak:

[link]

Mondjuk az egyik barátnőm úgy is meg tudja csinálni, h az ölébe kapja a nyulat, és levagdossa a körmöket. Vagy ő nagyon ügyes, vagy a nyúl nagyon türelmes.

Amúgy első alkalommal én állatorvoshoz vittem, gondolván, hátha ellesek valami "fogást", de a nyulam annyira be volt rezelve, h kapálózni sem mert.

2012. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is állatorvos vágta le 900 Ft-ért, de kutyakozmetikus levágja 500-ért. Persze az árak is mindenhol változnak, de 1000 alatt van egy nyuszinak. Én elsőre nem kockáztattam itthoni vágással, meg én nem is merném :)
2012. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Beszéltem egy kisállat kozmetikussal aki nyuszikat is ápol és ő levágja nekik,és még elég jó áron (600FT).
2012. jan. 18. 17:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó ár, a mi dokink 500 Ft-ért vágja :)
2012. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!