Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen hörcsögöm van és...

Milyen hörcsögöm van és mekkora lesz?

Figyelt kérdés
nem tom milyen hörcsögöm van mert az volt kiírvahogy arany törpehörcsög és hogy ezüst törpehörcsög és nem tom hogy most melyik és mekkorára fog nőni, ugye nem nagyra?(zsömle színű)
2012. jan. 16. 17:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 10-es hozzászólóval!
2012. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
hú nagy itt az összhang milyen szörnyű ember vagyok úristen, bitófára velem,bakker ez egy kérdés mivel vettem hörcsögöt és 1000 ft ba került és úgy volt kiírva hogy a dzsungáriai 800 ft és az arany törpehörcsög meg ezer és ezért nem tom hogy az eladó téveztette el vagy tényleg aranyhörcsögöm van-e mert uygan ilyen a hörcsögöm mint a képen amit belinkeltem, jah és nem a tartásával kapcsolatba kérdeztem nem kell így leminősíteni!!!
2012. jan. 16. 18:38
 13/17 anonim ***** válasza:
akkor leyrod hogy mekkora ketrece és milyen felszerelásek vannak benne?hm?
2012. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

(Az egy dolog, hogy ő esetleg keveset tud, csakhogy senkinek nem jut eszébe a bolt felelőssége, akik dettó semmit nem tudnak a saját állataikról...)


Kérdező, nagyon gyorsan olvass utána, és szerezd be a szükséges dolgokat, ha hiányzik valami!

2012. jan. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
de nem hiszem hogy aranyhörcsögöm van mert 3 terrárium volt a boltba egybe fiúk másikba lányok és a harmadikba meg valamilyen más hörcsög és szerintem az volt az aranyhörcsög mivel sztm elvolt különítve mert egy másik boltba is elvoltak különítve az aranyhhörcsögök a többitől
2012. jan. 17. 17:00
 16/17 anonim ***** válasza:

Te jó ég olyan nehezedre esett volna megkérdezni, hogy ez milyen fajta hörcsög?!

Amúgy ez valamilyen szinten a bolt hibája is...

2012. febr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
jólvan ess nekem te pacibarát am meg már tudom szóval már érvénytelen a kérdés
2012. febr. 20. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!