Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mini kosorrú törpenyulat...

Mini kosorrú törpenyulat szeretnék megtudnátok mondani mennyibe kerül (maga az állat), mit vegyek a nyúlnak és ez mennyibe kerül, kitől vegyem?

Figyelt kérdés
válaszotok előre is köszönöm az utóbbi fontosabb
2012. jan. 21. 15:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A nyuszim első karomvágását állatorvos csinálta, és három körme is vérzett. Szóval csak hozzáértő állatorvossal csináltass ilyet! Vagy, keresd fel a törpenyulas oldalt, és az egyik hozzád közel lakó emberkét kérd meg, hogy mutassa meg neked.
2012. jan. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

A mini nyuszik(10 ezer körül) úgy tudom drágábbak, mint a törpe nyuszik(5ezer körül)!

A törpe már nagyon elterjedt, a mini még nem annyira!Vagy valami ilyesmi magyarázatot kaptam pont a minap!

Ja és persze én csak a tenyésztőtől való vásárlást javasolnám

2012. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
hol vetted?
2012. jan. 22. 13:52
 14/20 A kérdező kommentje:
mit jelent hotot,toy?
2012. jan. 22. 19:11
 15/20 anonim válasza:

A nyuszimat tenyésztőtől vásároltam, Ő egy törpe kosorrú nyuszifiú. :)



Hotot---> [link]

Toy---> Vannak különböző elnevezések, amik ugyanarra a fajtára vonatkoznak, csak egy "különlegesebb" jelző jobban felkelti a vásárlók figyelmét.

Ilyen pl. az oroszlánfejű törpenyusziknál használt "TOY" vagy "TEDDY". Mindkettőt a jobban szőrözött (duplagénes) oroszlánokra szokták használni. Ha legközelebb egy üzletben látod kiírva: "Oroszlánfejű toy kisnyuszik", bizonyára már neked is mosolyt csal az arcodra. :o)

2012. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
ja köszi :D
2012. jan. 24. 20:20
 17/20 A kérdező kommentje:
törpe kosorrú nyuszit szeretnék .Tud valaki Budapest környékén jó tenyésztőt?
2012. jan. 24. 20:25
 18/20 anonim ***** válasza:
Makkocska. Azóta már van nyuszid?Honnan van?
2012. márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

akkora ketrec nem elég egy mini nyúlnak mint egy hörcsögnek vagy egy tengerimalacnak?

minek egy akkora nyúlnak 1 méter*fél méter.

Léci válaszoljatok.

Köszi.

Ha megmondjátok akkor megvesszük és a nyulat is. :)

2012. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mint egy hörcsögnek?:D Nem,nem elég egy nyúlnak akkora.A tengerimalacoknál is sokszor olvastam,hogy 100*50-es ketrecük legyen.

Kell a nyúlnak akkora.Időnként rájuk jön az ugrálhatnék,mikor jó kedvük van,plusz ha már felnőtt a nyuszi és elfekszik akkor elég hosszú.Kell a hely.Plusz a felszerelésekkel,(kisház,wc) már nem is tűnik olyan nagynak az a ketrec.

2012. nov. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!