Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyusziról tanácsok?

Törpenyusziról tanácsok?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy hol érdemes nyuszit venni, és hogy mivel allergiás vagyok a faforgácsra mit tegyek alá? Olvastam pár helyen ezt a fapellét, milyen árban van kb? Köszi előre is a válaszokat.
2012. jan. 21. 20:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én az első nyuszim kereskedésből vettem, és szegény egy hét után meghalt, pedig már nagyon a szívemhez nőtt :( Úgyhogy én SEMMIKÉPPEN nem ajánlom, hogy onnan vedd, oda csak szaporítók viszik, nem tenyésztők, szóval még kézhez szoktatva sem lesz...Nézz meg több tenyésztői oldalt is, biztos találsz nyuszkót olcsóbban is :)
2012. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Itt találsz jó tenyészeteket!De a google a barátod!Írd csak be bátran, hogy törpenyúl tenyészetek!Érdeklődj a tenyésztőktől!De ne az ár legyen az első kérdésed!Mert az igazi gondos tenyésztők nem szeretik ha ezt kérdezed először!Leginkább azért, mert,ha már a nyuszivásárlás költsége gondot okoz, akkor felmerülhet a kérdés, hogy miből finanszírozod az oltást, vagy mi lesz ha esetleg beteg lesz???? Írj össze pár kérdést, amit meg szeretnél tudni és azok feltevése után jöhet az ár kérdése!Igen nagy felelősség egy kisállat tartása, gondold át jól!:)

Szerintem egyébként, amíg a pici nem szokik rá a WC-re addig a forgács a legjobb neki!A pellet nem kényelmes.Feküdni és járni sem jó rajta!A WC-be nagyon jó, de először sajnos a forgács kell!

De remélem ha úgy alakul, találsz erre is jó megoldást!!

Egy két nyúltenyészet----> [link]

2012. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat. Na most a pénzre visszatérve. Sajnálom, ha esetleg azért nem fogja nekem eladni a pici nyuszit egy tenyésztő, mert nem épp időben kérdeztem rá a az árra. Nézzétek, igenis fontos nálam az anyagi része, de csak éppen azért, hogy úgy osszam be jelenpillanatban, hogy mindent meg tudjak venni hozzá (mert ajándékba kapom). A további költségek meg nem akadályok, főleg, mivel iszonyatosan állatbarát vagyok, szóval előbb adnék neki enni mint magamnak. Szóval azért minden nézőpontot meg kell figyelni, hogy a vevő is miért olyan érdeklődő az ár szempontjából. Nekem van egy bizonyos ajándékra kapott pénz keretem, amit be kell osszak (nem ilyen radikálisan értve) és mindent megszerezzek, a további teendők meg már az én saját költségemből megy, szóval semmi problem nem lenne.


Még egyszer köszönöm a tanácsokat. Ketrecem és tartozékaim már vannak, már csak a nyuszi kell!! :)

2012. jan. 26. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!