Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lesz valami baja a hörimnek?

Lesz valami baja a hörimnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet,hogy itt volt az unokaöcsém,kivettem neki a hörcsögömet és annyira erősen szorította,hogy "kigubbadtak" a szemei neki rettentően. Ez tudom,hogy viccesnek hangzik,de tényleg mintha kiakartak volna neki esni. Gyorsan kikaptak a kezéből,akkor vissza mentek a szemei. Lesz valami baja?? Előr eis köszi! 19L
2012. jan. 23. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem lesz baja. Ha mégis, elég gyorsan fog meghalni. Állat nem való gyerek kezébe.
2012. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen,erre rájöttem.
2012. jan. 23. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi nekem volt két aranyhörim.A kedvencem ( azért mert ő volt az első hörim és nagyon ragaszkodtunk egymáshoz ) 3 évig élt.

Mikor jöttek az unokatesómék mindig féltettem párszor megszorongatták de aztán mondtam nekik, hogy nem szabad tegyék le. Majd oda adták megmutattam, hogy mekkora foga van és, hogy átharaphatja a kicsi kezüket. Persze..megijedtek és azóta a kedvenc hörim kölykét csak 2-3 méterről nézik!:D

2012. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért adod kisgyerek kezébe ezt a kis törékeny kedves állatkát? Gondolhattad volna, hogy nem tudja normálisan megfogni és ez az állatka életébe is kerülhet. :((
2012. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Ezt a harapós dolgot azt hiszem kipróbálom és akkor már az unokaöcsém sem akar mindenáron játszani vele. :D nem adtam neki,kivettem,hogy nézze,de ő felkapta,megszorította én meg megértem kikapni a kis kezéből. Nagyon megijedtem,hogy valami baja lesz,de él és virul hála istennek.
2012. jan. 24. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!