Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az előbb adtam a hörimnek egy...

Az előbb adtam a hörimnek egy kis görögdinnyét, mert szerintem ebből jól tudja pótolni a folyadékot! Nem lesz tőle baja?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:

inkább önitatót adj neki, mert rendesen csak az ivással tudja a folyadékot pótolni...

a dinnyemagban mérgező anyagok vannak, ha az nem volt a dinnyedarabban, akkor semmi baja nem lesz, de nem szabad túl sokat kapnia, mert tele van cukorral

2009. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát én olyat még nem hallottam h a hörinek dinnyét, én inkább almát adtam vna neki :D
2009. aug. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam a hörinek dinnyét adni, nem értem miért nem lehet. Eddig semmi bajuk nem volt tőle, bármit ehetnek, kivéve a k betűvel kezdődő növényeket, mert attól felpuffadnak.
2009. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is adok neki dinnyét, csak kiszedem belőle a magot, az enyém jobban szereti, mint az almát, mert több benne a folyadék.. [:
2009. aug. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mag nélkül adtam természetesen!
2009. aug. 29. 19:31
 6/6 anonim válasza:
Én a tengerimalacomnak uborkát adtam mindig, 7évet élt.
2010. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!