Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom rágja a...

A tengerimalacom rágja a ketrecet . Van neki társa, széna, víz étel foglalkozok vele van fog koptató de mégis nem tudom miért csinálja mit tegyek? A fogkoptatót nemis nagyon használja:S hogy tudnám arra rászoktatni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
kicsi neki a hely vagy nincs szénája (mindig) ... unatkozik...
2012. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden rágcsáló rágja a rácsot az én aranyhörim is :) ez teljesen természetes. hidd el tapasztalatbol mondom. egyébként meg lehet szokni nekem ez már ugymond "esti altató dal" xd nekem is vana hörcsögömnél fogkoptató és nem eszi. ez azért van mert a fogkoptató tulajdonképpen összetömörített "por" és hát ugy elhiszem hogynem szereti.. fogkoptatsra használja a rácsot. ugyhogy nyugodj meg, ha pedig zavar akkor vidd ki a szobádból.
2012. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
annyira nemzavar:D .. már gondolkozom rajta hogy faterral rögzitek egy vastag ágat az odú tetejére
2012. jan. 25. 19:36
 4/5 Norina86 ***** válasza:

Naponta hányszor adsz neki enni? Nem kaját akar vele kunyerálni?

Szokott használni, ha a rácsot bekenik citrommal, vagy fokhagymával.

2012. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet unatkozik. Próbáld minden takarításnál átrendezni a ketrecet új búvóhelyeket, emeleteket betenni. Hétvégén az egyik kedvenc elfoglaltságom, hogy fekhelyeket vagy bújókat varrok/barkácsolok nekik. Így a malik is örülnek és Te is lefoglalod magad. Még van egy módszer ha így is rágnák a ketrecet: kend be citromlével utálják a savanyút és egyből leszoknak :))
2012. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!