Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hány Dzsungáriai Törpehöri...

Hány Dzsungáriai Törpehöri férne el? Miért nem iszik?

Figyelt kérdés

Ez a hörcsög nagyon kicsi aki nem ismeri... kb 5-7 cm hosszú...

Tehát azt szeretném, hogy ez a mostani most a 2. hörim és szeretném tudni, hogy elég e egy 45x27 cm-es ketrec 2 Törpehörinek.A ketrec ezeket tartalmazza: 1 Mókuskerék (zárt, nem rácsos) , 1 itató, 1 etetőtál, 1 házikó amin fel is lehet menni és van rajta pár juk, 1 nagyobb vitaminos fogkoptató.Szóval? :))

Na a 2. problémám, hogy a 2. törpehörim már megvan tegnap délutáén óta és szerintem még egy cseppet sem ivott, de már evett sokat.. és almát is... Szerintetek akkor vegyem ki az itatót és almával, dinnyével ilyenekkel etessem víz helyett?


2012. jan. 25. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elég, nekem is volt dzsungim és jól megvolt a ketrecében.

Ha még kicsik, lehet, hogy a 2. hörcsi nem tanulta meg az itatóból ivást vagy csak elég volt neki az alma...képzeld magad a helyébe...két csepp az 2 hörcsög-liter :) minden esetre hagyd benne az itatót, az enyém sem ivott az első napokban, még hozzá kell szoknia az új területhez is..:D

2012. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!Egyépként 5 hónapos!
2012. jan. 25. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:
teljesen egyetértek az első kommentel :) nekem si volt pont ugyanekkora ketrecbe nekem is 2 törpehörim és jól elvoltak. és természetes hogy nem iszik egyből. enyém se ivott (első napokban). egyébként had kérdezzem meg: milyen neműeka hörcsögeid? mert ha két lány akkor az ugy nagyon nem lesz jó :/
2012. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ekkora ketrec csak 1-nek elég, 2-nek már túl kicsi.
2012. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt ez elég szűkös kettőnek, másrészt amúgy sem tarthatod őket együtt. Egyáltalán milyen neműek? Ha 2 azonos nemű, akkor alapból felejtős az együtt tartás. Ha fiú-lány, akkor lehet, hogy ellesznek ketten, de mit csinálsz a szaporulattal? 3 hetente szülne a szerencsétlen nőstény, ami igencsak megterhelő a szervezetének, és valószínűleg idő előtt elpusztulna. Az itatót ne vedd ki, majd iszik, ha szomjas.
2012. jan. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak egy van, de ha vennék akkor majd máskor és úgy, hogy egy alomból egy neműeket...
2012. jan. 26. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!