Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csináltam egy hasznos oldalt...

Csináltam egy hasznos oldalt hörcsögökről a leendő vagy már állatot tartó tanácstalan gazdiknak. Hogyan tudnám reklámozni?

Figyelt kérdés
és esetleg google-ra hogyan lehetne feltenni?
2012. jan. 25. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Tedd ki facebookra, mondd el a barátnőidnek, stb. Googleban nem tudom hogyan kerülhetne előrrébb, de ott az első pár oldalom fizetős oldalak vannak, gondolom te nem olyat készítettél. Egyszer énis csináltam egy weboldalt, nem reklámoztam, nem raktam ki sehova se, és mégis volt napi 20 nézetségem. Amúgy én szívesen megnézném, küldd el privibe! Ide az oldalra ne rakd ki nyilvánosan, azt tiltja a szabályzat, figyelmeztetést is kaphatsz érte.
2012. jan. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A meta tagek segítik a keresőmotoroknak megtalálni az oldalad, így kerülhetsz előrébb a google keresőben.
2012. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!