Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi ez a csincsilláim szōr...

Mi ez a csincsilláim szōrébe?

Figyelt kérdés

Van kèt csinim ès 1-2 napja mind a kettōnek az oldalán a szōrükbe van valami kemèny beleszáratt vmi olyan mint a cement v a mèsz.

Nem tom mi lehet nem tom kiszedni mert kidobják a szōrüket ès ficánkolnak.

Minden este 1-2 órát ki vannak engedve ès az idō alatt bármikor fürödhetnek mert ott van elōttük a homok

( gondolom annak nincs jelentōsège h mèr nagyon sok helyen lárágták a tapètám ès megettek egy kicsi szatyordarabot).

Köszi. Most kb. Fèl-1 èvesek. Mind a kettō fiú nem hiszem h verekedès ( sztem nem is szoktak verekedni)


2012. jan. 26. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tom mi lehet de szerintem nyugodtan szedd ki a szörrel együtt,már ha kidobja azt a csomot. ha nem akkor vágd le. de kérj segitséget.majd megnö.mindent megrágnak az tény de azért szerintem nem tesz jot nekik a sok müanyag meg tapétaragaszto.
2012. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg beleragadt kaki vagy más kosz. Húzd ki nyugodtan. Fogd meg a farkuk tövét és ültesd őket a lábadra, általában így elvannak egy kis ideig még a vadócabbak is, hogy nem a testét "szorongatod". Ha mégse, emeld fel ugyanúgy a farka tövénél egy pár másodpercre, amíg kihúzod az összegyógyult szőrcsomót, nem lesz tőle semmi baja.
2012. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!