Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A höriim szőre nagyon hullik...

A höriim szőre nagyon hullik és vérzik az orraMit tegyek?

Figyelt kérdés
Reggel mikor felkel tiszta vér az orra (jó elég dagika), a szőre pedig nagyon hulli, szinta már kopasz, pedig hosszúszőrű. Nem lehet attól hogy öreg, mivel kb. egy éve vettem egy állatkereskedésben, amikor még nagyon kicsi volt! Mit tegyek?
2009. máj. 30. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz
2009. máj. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem adtál neki krumplit? Mert egy ismerősömnek attól pusztult el és ilyesmi baja volt. Ha nem, akkor nem tudom! Vidd el orvoshoz!
2009. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem adnam neki krumplit.de nektek még nem volt ien??senkii nem is ír:(:(
2009. máj. 31. 17:52
 4/5 anonim válasza:
Szia! Második író vagyok. Nekünk volt már sok hörcsögünk, de ilyen baja még nem volt. És a mostani hörcsögöm is dagi és nincs tőle baja. És amelyik elpusztult az lefogyott nekünk,de ilyesmi baja nem volt. Többet nem tudok segíteni. Ha tudod vidd el orvoshoz, ha nem, akkor meg figyelj arra, hogy legyen neki mindíg víz és próbálj meg neki olyan eledelt venni amiban sok a vitamin. Meg adj neki sárgarépát, petrezselymet, almát, salátát stb, amiben sok a vitamin. Mi szoktunk neki adni ilyeneket is. Remélem meggyógyul a hörcsögöd! Jobbulást neki!
2009. máj. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszíí:)
2009. jún. 1. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!