Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez normális vagy nem? Részlete...

Ez normális vagy nem? Részletek alul

Figyelt kérdés
Van 2 degum (mókusfélék) és általában jól megvannak csak unatkoznak mivel mókuskerekezni nem szeretnek de tettem be fákat néha azon ugrálnak. De sokszor csak alszanak. Amikor megetetem őket vagyis beleteszek a kajás táljukba magokat akkor mindig verekednek valamiért. Cincognak meg ugrálnak egymásnak. Ez normális?

2012. febr. 1. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Unalom ellen ajánlanám, hogy rakj be nekik vécépapírgurigát, illetve valamien hosszú csövet, amiben mászkálhatnak, mert azt általában imádják. Vehetsz nekik ilyen egyszerű sárga PVC csövet is, elég olcsón. Hiperaktív állatok, de azért szoktak aludni is :D Télen ők is jobban le vannak lassulva, a tél mindenkire így hat. Nekem is minden állatom többet alszik. És az hogy verekednek a kaján, na ilyen nálam is volt régen a deguimnál, sokszor kénytelen voltam elkülönítve etetni őket, annyira gonoszak voltak egymással, de csak időszakosan. Erről majd lehet hogy a tieid is leszoknak.
2012. febr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy ki szoktad őket engedni a szobádba vagy valahova egy kicsit futkározni őket? Mert erre szükségük van, hogy időnként egy nagyobb területen rohangásszanak, meg felmászhassanak magasabb dolgokra is mint egy faág. :)
2012. febr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én deguim is szoktak veszekedni a kaján. Ilyen kor berakok a másik degunak (hím) egy tálban másik adag kaját.
2013. dec. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!