Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az normális ha már 4 napja...

Az normális ha már 4 napja nem ettem semmit és még alig fogytam? (részletek lent)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. fél éve 110 kiló voltam mostmár csak 75. most egy rövidebb betegségem miatt nem tudtam enni és elhatároztam hogy nem fogok enni maximum 1 falat kaját naponta... 4 napja csak egy harapás kenyeret ettem és még csak 2 kilót fogytam.... mit csináljak hogy a nemevés mellett fogyjak?! sportolok is rendesen és cukros meg lisztes dolgokat egyáltalán nem eszek segítsetek! :||||| :'((
2012. jan. 26. 13:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha 15 évesen 110 kiló voltál, akkor sürgősen keress fel egy endokrinológust (hipotireózis,Cushing, PCOS kizárandó).

Egyébként az _egészséges_ fogyás üteme: 0,5-1 kilogramm/_hét_. Szerinted ha te 4 nap alatt fogytál 2 kilót, az mennyire egészséges? Semennyire, ezt éhezésnek/koplalásnak hívják, ráadásul akut fertőzés esetén ez a legnagyobb f*szság, amit tehetsz. Ne akarj többet fogyni, mert az baj volna.

2012. jan. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom! Enni kell!!!!!!Attól nem leszel soványabb.Csak tudni kell miből mennyit eszel!

Most nem írnák le egy étrendet,,néz körül a netten!

2012. jan. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
már mindent megpróbáltam fogyókúráztam nagyonsokat és 35 kilónál többet nem tudtam fogyni :(( orvosnál is voltam már kórházban is egy hétig... és most aról a 75 kilóról már sehogy nemtudok lejjebb menni :@
2012. jan. 26. 13:24
 4/29 bánomisén ***** válasza:
100%

Az éhezéstől nem soványabb leszel, hanem megbetegszel, nem ez a jó módszer.

Egyébként milyen magas vagy ehhez a 75 kilódhoz?

2012. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
most vagyok 164 centi (:
2012. jan. 26. 13:28
 6/29 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nem normális h négy napig nem eszel. Pszichiáter!!!!
2012. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
inkább nem eszek csak ne így nézzek ki... egyébként meg nem is kívánok semmiféle ételt csak azért ettem rozskenyeret mert muszály volt...
2012. jan. 26. 13:32
 8/29 anonim ***** válasza:
Nem is fogsz így kinézni, mert hamarosan meghalsz, ha nem eszel. Szép összeaszalódott lesz a hullád. A Helyszínelőkben egy csomó ilyet látni.
2012. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
:DD nem fogok meghalni! nem fogom halálra koplaltani magam... minden nap max 2 falat valami az bőven elég -.-"
2012. jan. 26. 13:51
 10/29 Boyle84 válasza:
Én nem akarlak megbántani de szerintem aki nem evéssel akar fogyni az nagyon nagy lustaságra utal! Mozogni kell minden nap, és 3 óránként kajálni csirkemellfilét és zöldséget plusz egy kis lenmag olajat (ami absolute nem hizlal), hogy legyen erőd és, hogy az anyagcseréd pörgésben legyen és ekkor ég a zsír! Amit csinálsz abból lesznek bajok...
2012. jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!