Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » ELSZÖKÖTT! Hogyan találhatom...

ELSZÖKÖTT! Hogyan találhatom meg a törpehörimet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ketrecben vannak ketten , tegnap délután megnéztem őket , de csak egy volt , elszökött, de már rengeteg helyen megnéztük, hol lehet(jó tudom mindenhol ) tettem neki kaját de tudnátok ötletet adni h h fogjam el??
2012. febr. 2. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A mieink terráriumban voltak, reggel kitettük őket a lakásban, és mire hazaértünk a suliból mind a kettő a helyén aludt. Szerintem hazamegy ő is a helyére, ha tud.
2012. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

86% Csak nem a legjobb ha elrágja a kábeleket...

Kérdező: Próbálkozz vmi kajával, hogy egy üvegbe és ha belemegy ne tudjon kimenni..

2012. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
HÁt igen, nekük ilyen tágas előszobánk volt, ott nem tehetett kárt semmiben, de tényleg így működött a dolog.
2012. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Minden helységre tegyél le pl. egy darab sajtot meg diót és zárj be minden ajtót. Ahonnét majd észreveszed hogy elmozdult a kaja vagy hogy fogyott belőle, abban a helységben van. És még azt is megpróbálhatod, hogy ilyen csörgő zacskóra teszed rá a kaját, és ha éjszaka előjön, hallani fogod, hogy hol van, mert rámegy a kajára és a zacskó csörögni fog!

Egyébként szerintem a konyhában keresd: nézd át a sütőt meg a szekrény mögött!! Nálam ahányszor kiszöktek a hörik, mindig valahol a konyhában bújkáltak!! Tuti ott lesz a tied is!

2012. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Megvan már szegényke?
2012. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Terráriumból még értem, hogy valahogy kimászik, de hogy jött ki a ketrecből?? o_o
2012. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Még nincs meg , de tettem neki hörcsög jutalom falatot és megvolt rágcsálva ,szerintem a konyhaszekrény mögött van. De nem lehet kiszedni , éppen ezért éjszakára a testvére megy hordozóba oda ahol megvolt rágcsálva + a házikója amit direkt kibéleltem... remélem meglesz...:(
2012. febr. 3. 14:24
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is kiszökött egyszer! Maradjatok csöndben a lakásban és hallgassátok hogy hol motoz. Ahonnan jön a zaj, oda próbálj közel férkőzni és rakj valami finomságot elé, például salátát. Nekem úgy sikerült megfogni hogy mozdulatlanul kivártam hogy előjöjjön, és gyorsan odakaptam majd megfogtam :) De nem volt könnyű menet. Sok sikert!
2012. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ezzel a módszerrel tuti sikerül. ;)


[link]

2012. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez is olyan.


[link]

2012. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!