Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vajon miért csinálja ezt?

Vajon miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

A nyuszkóm bökdös a nózijával!Simizés, játék közben!Ő a szőnyegen rohangál én letérdelek és letámasztom a könyökömet a földre, ő beszalad így alám és élvezi, hogy bujkálhat!Közben a hasamat néha néha meglökdösi a nózijával, aztán jön az arcohoz!Megszaglássza az orromat, aztán az orromnak is nekinyomja a kis orrocskáját!

És néha hallom, hogy a fogacskáit is csikorgatja!Valamit rosszul csinálok és így akar figyelmeztetni?A fogcsikorgatásról eddig úgy tudtam, hogy az az örömük kifejezése, vagy ilyesmi....Help!!


2012. febr. 2. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nembeteg, nincsen semmi baja, csak szeret. :) <3
2012. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Arra nem gondoltam, hogy beteg lenne!

Viszont féltem hogy esetleg azért bökdös, mert valami nem tetszik neki!

De akkor ezek szerint azért csinálja mert szeret...? :))))

2012. febr. 3. 19:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Ennek nagyon nagyon örülök!Fogat csikorgat, mert jó neki!És bökdös is mert szeret! :D :D
2012. febr. 3. 19:56
 4/4 anonim válasza:
Semmiképp' nem beteg, ha beteg lenne, akkor nem bökdösne. Ez egy elég cuki jelenség a nyulaknál, bár biztosra nem lehet venni, ez a kívánság kifejezése: ilyenkor vagy enni adok neki, valami nasit, vagy megvakargatom a búráját. A halk fogcsikorgatás pedig olyan, mint a macskáknál a dorombolás, tehát a kellemes érzés kifejezése.
2012. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!