Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az igaz hogy a hörcsögöknek...

Az igaz hogy a hörcsögöknek nem szabad ká betűvel kezdődőételt adni?

Figyelt kérdés
Az egyik hörim a pannónia sajttól halt meg. Most kettő hörim van.Eddig nem adtam nekik, deamg nem válaszoltok nem akarok adni. Ha egyáltalán lehet nekik adni, már nagyon sok hörim volt de nem adtam nekik. Előre is köszönöm a mielöbbi gyors válaszotokat. Gyimesi Tamara
2009. jún. 1. 16:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Én egy állatkereskedésben dolgozom ahol azért kell figyelni, hogy mit adunk enni az állatoknak!Tényleg adhatsz nekik káposztát meg stb. csak keveset! Sokan elvannak tévedve, mert félreinformáltak! Pl. A legtöbb ember szerint nem szabad nekik vizet sem adni! Ez is téves infó, mert szabad, de jobban ajánlott a zöldség/gyümölcs szomjoltónak, mert abból több vitamint vesz magához!


Egyébként miért érdekel, hogy kit, hogy hívnak? :)

2009. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!