Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nektek mi a véleményetek erről?

Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Van egy törpehörcsögöm, és vettem neki egy ferplast combi 2 ketrecet. Szeretném még bővíteni, de a nővérem szerint ez hülyeség, minek ekkora palotát venni egy féregnek, úgyis megdöglik. Minden állatra ezt mondja, és szerintetek ez normális? Csak azért kérdeztem meg mert már elszomorít!
2012. febr. 6. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám ilyen :D
2012. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ne hallgass rá.nem tudom mennyi idősek vagytok,de a felelősség vállalás az egy jó dolog ,akkor is ha nehézséggel ár-egy hörcsög is.a kicsitől kell indulni ,nem lehet rögtön naggyal.Mikor én fiatalabb voltam én is hörit,t.malacot ilyeneket tartottam és imádtam őket,bár tény egy rágcsálóval sok gond van ,mert szaguk van..azt ,hog yte mennyit adsz a kisállatodnak,te döntsd el ne ő.Neki is megvan gondolom a saját hobbyja,heppje,ami neked nem ön be,ezért nem kell a másikat heccelni vagy bántani.Különbözőek vagyunk.Vannak akiknek számítanak az állatok,vannak akiknek nem annyira.Én állat függő vagyok az öcsém nem.De ez első perctől így volt,de nem ítél el emiatt.

szóval nyugodtan vegyél neki azt amit szeretnél,ne hagyd magad befolyásolni..én sem hagyom sosem.Most is van kutyám ,halam,csigám..nemrég még sünijeim is voltak..és két kicsi gyerekem..szóval ha szereted a höridet viseld gondját lelkiismeretesen.:)

2012. febr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én 14 vagyok a nővérem meg 15, de ő sose akart semmilyen állatot, nekem meg van kutyám, hörcsögöm és teknősöm.
2012. febr. 6. 13:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Én is imádom az állatokat.
2012. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj. Azért mondja, mert utálja az állatokat. Az állatnak az a legfontosabb, hogy a gazdája szeresse.
2012. febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is imádom a hörcsögöket, de a férjem meg semmilyen állatot nem szeret. Na és akkor mi van? Attól én még ugyanúgy imádom őket és mindent, de mindent megadok nekik maximálisan! Úgyhogy bővítsd neki a ketrecét, tegyél meg mindent a szeretett kis állatkádért! Nem is értem, hogy beszélhetnek ilyen alattomos módon egy kis cuki állatkáról, szerintem az ilyen embernek nincs szíve...
2012. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én imádom az állatokat, de a hörcsögöket nem szeretem. Nekem is voltak évekig, de annyira rövid életűek.. :( Nagyon hozzám nőnek, aztán meghalnak... Nekem nagy fájdalom, ha elveszítem az állatomat, szóval én inkább hanyagolom a hörcsögöket. Már nem is találom őket aranyosnak :(
2012. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!