Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszim rágja a ketrecét....

Törpenyuszim rágja a ketrecét. Le lehet erről szoktatni? Nagyon hangos. :S

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 07:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet. Mondjuk az enyém csak akkor rágja, ha látja, hogy a szobában mászkálok, de nem engedem ki, ő pedig ki akar jönni. Máskor nem rágja.

Mekkora a ketrec? Lehet, hogy túl kicsi, vagy ingerszegény a környezet és unatkozik.

2011. jún. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem a fogát koptatja mert nagy?
2011. jún. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Engedd ki, vagy húzd ki a fogait!
2011. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az előbbire ne is hederíts."húzd ki a fogát".Jobb lenne ha em írna ilyeneket mert hát...Szówal.Ugyanez volt a hörimmel.Tégy be neki fát.Vagy engedd ki mondjuk fél órát, futtasd meg.Így ki fog fáradni.Nekem is van nyuszim, ő a fát rágcsálja, kaparja, vagy ráfekszik és párnaként használja.Nagyon szereti.
2011. jún. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jó nagy a ketrece, van benne fogkoptató is, és ki szoktam engedni. Az a baj, hogy hajnalba kezdi el ezt mindig amikor érthető okokból alszom, és olyankor nem tudom, hogy mit is kezdhetnék vele, hiszen olyankor még nem engedem ki.

De köszönök szépen minden választ!

Ui.: milyen fát lehet berakni neki???

2011. jún. 25. 08:25
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem jár valaki a családodból túl korán dolgozni? :D

Nálunk apum megy 6-ra ezért 5-3/4 6-ig készülődik, addig szokott nálunk ketrecrázás előfordulni, hogy hátha kap kaját, de mindig pórul jár, mert alszom tovább vagy esetleg megdobom egy párnával a ketrecet XD

2011. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem jár senki olyan korán. De a párna dobálást már én is bevetettem, csak általában elfogy a párnám és még mindig zajong a kis drágám... :) :(
2011. jún. 25. 11:49
 8/12 anonim ***** válasza:

Én ajánlottam a "fa berakása" kérdést.Megmutatom képen.[ ez az én nyuszimé.:) Amint látod lefoglalta magát és rágta és kaparta is.:)] file:///C:/Documents%20and%20Settings/SebiVivi18/Dokumentumok/K%C3%A9pek/274031_100001577494103_5729474_n.jpg



Nah ilyen.Jah és nekem is uggyanez a bajom.De nekem csak akkor amikor éhes.És ő betömi a tápot a szájacskájábaa.*-* de azért már megszoktam.Nekem mindíg fél 6kor szokot.:))

2011. jún. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom megnézni a képet, mert nem jó a link.

És hol lehet ilyet venni neki? Az állatos boltokban?

2011. jún. 26. 17:38
 10/12 anonim ***** válasza:
De Jó a link!2 sorban wan;-).Háát...Én úgy kaptam, de lehet hogy ott is árulnak.
2011. jún. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!