Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most akkor hím, vagy nőstény?

Most akkor hím, vagy nőstény?

Figyelt kérdés
Van egy fehér egerem és először azt gondoltam, hogy hím, mert eléggé látszódtak a heréi. Viszont most amikor kivettem nem látszott neki, de utána megnéztem újra és megint látszodott. Amikor visszatettem utána pedig megint visszament neki. Mitől lehet ez? És így hím vagy nőstény?
2012. febr. 12. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha hideg van, akkor a hím kicsit "visszahúzza" (pontosabban visszahúzódik). Vidd el állatorvoshoz, Ő biztos meg tudja mondani, szerintem hím.
2012. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam már állatorvossal a másik egereimmel (Mongol futóegerek), de nem jól mondta meg a nemüket... Itt pedig nincs másik állatorvos. A hideget meg azért nem dondolom, mivel a lakásban vannak és kb. 15-20° minimum van sztem.
2012. febr. 12. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:
A 15 fok az elég hideg! Fényképezd le és tedd fel, valaki megmondja majd neked!
2012. febr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!