Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meddig él átlagosan egy...

Meddig él átlagosan egy tengerimalac?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 7. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Átlag 8 év, de 12 sem kizárt. A lényeg hogy sokat futkározhasson szabadon, sok friss zöldséget, gyümölcsöt, és mindig friss vizet kapjon a táp mellé! A huzat és a zajártalom megölheti. (Na meg a rátaposás)

Az enyém sajna 5 évig élt csak, rákban hunyt el:(

2008. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Én 6-8 évet tudok, de nem biztos, hogy jól tudom. Mindenesetre sokat segít,ha nincs cica a közelben. Az enyémek közül volt, aki sajnos ilyen véget ért. :-( Mondjuk cica még mindig van, de a ketrec macskabiztos!
2008. ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
8évig biztos él egy tengerimalac.Nagyon aranyos állat én nagyon szerettem csak a csipogása az egy picit zavaró,zacskócsörgést hal és már azt hiszi ő kap.Enyém daganatos volt és ráadásúl úgy vettem,hogy terhes volt.3kismalacom lett pluszba és mikor vettem azt mondták,hogy most született.Erre jó odafigyelni. :D
2008. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól van tartva, 7 vagy annál több évig is élhet,de egyedül magányos kell neki egy társ ha nem akarod hogy szaporodjon akkor azonos neműeket tarts.
2008. máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
6-8 év :)
2008. júl. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Brutál egy macskád lehet hogyha bántotta a tengerimalacot!! Nálunk van három mindegyik terráriumba van és csak rájuk néznek és elmennek.


Amugy egy malac ha megéri a négy évet az már jónak számít. De átlagasan tényleg olyan 6-8 év.

Sajna figyelni kell hogy nehogy túlnőjön a foguk mert abba bele is halhatnak. Bélcsavarodást kaphatnak.

2008. júl. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Eszter:) ***** válasza:
84%
Nekem azt mondták hogy csak 2 évig élt akkor ezek szerint hülyeségxĐ
2011. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Nekem most 7 éves körül van a tengerimalacom és él és virul. Nekem is van macskám, de ha ahhoz odateszem a tengerimalacomat elmegy onnan.
2011. okt. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kolibri71 ***** válasza:
100%
Nekem kopasz malacom volt, 6 év 3 hónap 27 nap. Hozzáteszem, valami baja volt, mert az egyik szeme kiskorától váladékozott, de ettől ő tök jól elvolt... hol én tisztogattam az arcát, hol a tesója. Ne tápláld egyoldalúan, ha csak répát kap, kinyírod vele. De: gemon.ro -> magyarul is van, ez a nagy malacbiblia!!!
2011. nov. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hablyk válasza:
100%

Én is most fogok kapni egy Tengerimalacot... :)

Igen, ahogyan már előttem is kiírták (én csak megerősítem) 6, 8 évig szoktak élni, de a 12 év sem kizárt!

2016. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!