Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet kengurum? Csak...

Hogyan lehet kengurum? Csak ha konkrét helyet tudsz Város cím stb nem Ausztrália

Figyelt kérdés

2012. febr. 14. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:

kell hozzá engedély

és a kenguru nem játék és nem is háziállat VADÁLLAT!!!

2012. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó ennyit én is tudtam
2012. febr. 14. 16:21
 3/7 anonim válasza:
Sehogy. A kenguru vadállat, nem tartható háziállatként.
2012. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de lehet
2012. febr. 14. 18:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Végezz el egy állatgondozói tanfolyamot, menj el dolgozni egy állatkertbe, és pár év gyakorlat után kérvényezd az áthelyezésed a kengurukhoz. Ha itt jól teljesítesz, és a birtokodon egy előírásoknak megfelelő, kenguru-biztos és az állat eredeti élőhelyéhez hasonló kifutót biztosítasz, hívd ki az állatkerti szakértőket, akik erről igazolást adnak. Ők felvilágosítanak arról is, milyen engedélyekre van még szükséged. Ezután talán megpályázhatod, hogy az állatkert eladjon neked kengurut. Remélem, van néhány milliód és pár hektáros területed a terved kivitelezéséhez.
2012. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 CSEHI GÁBOR válasza:
szerintem szerezz inkább tigrist!!
2012. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

itt beszerezhetsz többet is, ingyen és bérmentve, engedély sem kell hozzá: [link]

;)

2012. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!