Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » SOL listában tudnátok egy...

SOL listában tudnátok egy kicsit segíteni?

Figyelt kérdés
Most nézem a SOL listát ( [link] ) és láttam, hogy a szakmák mellet fel van tüntetve "Points" 40-50-60 pont, nos ez a pont miféle pont? Ez a bevándorlásnál számít? Tudtommal minimum 65 pontot kell elérnem, de ha pl: van egy 60pontos szakmám, akkor már csak 5 pontot kel össze gyűjtenem, hogy foglalkozzanak velem?
2012. jan. 29. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Én meg 120 pontra emlékszem....
2012. márc. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A pontok a bevándorláshoz kellenek, azokért a szakmákért annyi pont jár, de a nyelvvizsga mindenképpen kell! Ahogy az előbb írtam én 120 pontra emlékszem, de ha olyan a szakmád elég a 100 is. Életkor, nyelvtudás, szakmai képzettség, megjelölt szakterület, szakmai gyakorlat (60pontnál is minimum 12hónap), szakma kiértékeltetése. Ezek mindenképpen kellenek. Ezek után fogsz egy szép kis pontszámot kapni.
2012. márc. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!