Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudnám eladni a 4 hónapos...

Hol tudnám eladni a 4 hónapos oroszlánfejű törpenyuszimat a hatalmas ketrecével és a komplett felszerelésével? Sajnos családi okok miatt meg kell válnunk tőle

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
www.torpenyul.hu - itt van keres-kínál topik, tedd fel oda, ill. ha visszakeresel kicsit itt a kisemlősök topikban, van egy kérdező, ő pl. Jász-Nagykun-Szolnok megyében keresne nyuszit...
2012. febr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem a konkrét okot? Csak mert ha pl. ilyen, hogy nem szobatiszta, apukád pedig nem engedi tovább tartani, ilyeneken lehet segíteni!
2012. febr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A barátnőm kapta tőlem karácsonyra és sajnos szakítottunk de a nyuszit nem vitte el és nekem nincs időm vele foglalkozni
2012. febr. 15. 10:20
 4/7 anonim válasza:
Add be a nyultenyesztonek akiben ugy erzed hogy megbizol.En is ezt csinaltam es a nyuszimnak most ot kolyke van.
2012. febr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vatera, expressz... nagyon sajnálom hogy el kell ajándékoznod...
2012. febr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A barátnőd nem igazán örülhetett neki, ha nálad hagyta szegénykét... :( Nekem kb 4 hónapja van tengerimalacom, de semmi pénzért nem hagynám ott senkinél, ő az enyém. :)
2012. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Figyelj engem érdekelne a dolog de valahogy elkéne jutatni fülpösdarócra vagy mátészalkára lehet be tudnék menni érte. Miért adod?
2012. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!