Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörény való panelházba?

BlackCat4 kérdése:

Vadászgörény való panelházba?

Figyelt kérdés
Egészséges lenne, ha egy szobában lenne az ágyam és a ketrece?

2012. febr. 16. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem panelban van görényem.Bár erkélyen van a ketrece,mert hiába ivartalanítod attól még van egy jellegzetes erős bundaszaga.Ha végig a szobában tartod akkor nem lesz olyan szép dús szőrzete..Ha nincs erkély akkor folyóson vagy olyan helyen tartsd ahol téged sem zavar,és ő is elvan..
2012. febr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 LeGrady ***** válasza:
Mi is panelban élünk, görivel. Minden göri egyéniség, de mindegyik elvárja a naponta együtt játékkal töltött órákat. Tehát folyamatosan csak ketrecben nem szabad tartani. Egy kisebb lakás is elegendő mozgásteret biztosít a számára, de én ezen felül hetente viszem több órás erdei sétára, amit nagyon élvez. A ketrece el van téve, a folyosón van egy láda tele régi ruhákkal, abban szeret aludni. Minden eseménynél ott kell lennie, szó szerint láb alatt van :)
2012. febr. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Barátom apjánál nyáron kint voltak a kertben, de bezárva a kutyák miatt. Ott kint van egy nagy hegesztett ketrec.

Télen viszont a hideg miatt nem lehetett kitenni őket a ezért akkor bent laktak a fürdőszobában egy kisebb ketrecben. És szerintem az egész lakás bűzlött tőlük, de mindegy. Barátom apja azt mondta, hogy vad szaguk van, nem büdösek.


Minden reggel kiengedték őket 1 órára, aztán este 6-kor megint. A szobában rohangásztak, játszottak. Én ha ott voltam náluk hétvégén, olyankor felvettem a gumicsizmát, hogy ne harapjanak bele a lábujjamba, mert mindig arra pályáztak. Volt egy macska is a szobában, de a macska félt tőlük, mert a görik sokkal durvábban játszottak mint ő, és nagy foguk volt.


Az asztalról mindig lelopták a csokit, vitték a fotel alá.

És az egérpadomat is a földön találtam meg totál lukasan, szanaszét volt rágva az egész. Szóval mindent el kellett dugni előlük.

2012. febr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja meg a táskákba, szatyrokba is belemásznak, zoknikat is ellopkodják hogy ne találd meg, a cipőbe is belebújnak, mindenhova ahova csak lehet. Aranyosak egyébként, de azért ezt gondold végig szerintem.
2012. febr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. febr. 18. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!