Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudok vadászgörényt venni?

Tomekk kérdése:

Hol tudok vadászgörényt venni?

Figyelt kérdés
Hol tudnék vadászgörény venni? Vas megyei vagyok, azon belül is Szombathely. Szeretnék segítséget kérni, hogy a könyékemen hol tudok beszerezni egyet. Googleval sajnos nem jártam sikerrel!
2012. jan. 21. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézzél tenyésztőket,hátha van ott is rendes megbízható tenyésztő:)vagy kérdezz utána a feketegabriella.hu-n ott sok tenyésztő van,biztos tudnak segíteni:)
2012. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy vonatjegy azért nem egetrengető összeg, pláne ha egy rendesen tenyésztett görény árához viszonyítsuk. Szerintem ne hely szerint válassz, hanem keresd meg a legszimpatikusabb tenyészeteket, és válassz a közelebbiekből egyet.
2012. jan. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, igazat adok nektek, de azért jobb lenne autóval a közelben ha van ilyen. Gyorsabb is szerintem meg kényelmesebb mindenkinek, az állatnak sem olyan megterhelő ilyen kicsin. Azért ha tudtok valamit szóljatok lécc. Köszi!
2012. jan. 22. 09:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Küldtem honlap címet de látom annyira nem fontos...

Amúgy az előzőnél a pont,egy vonatjegy nem a halál,ha egészséges,kézszelíd,alomra nevelt görid legyen.és a görid se hal bele,többen mennek pesti tenyésztőhöz, és még nem lett baja a görinek...

2012. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!