Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit jelent az, ha az aranyhörc...

Mit jelent az, ha az aranyhörcsög a fogait recsegteti?

Figyelt kérdés
Valamit mondani akar ilyenkor, vagy mit jelenthet ez náluk? Mert néhány hörim akkor csinálja ezt, amikor kézbe veszem vagy megsimogatom, mintha hálás lenne, hogy leteszem szaladgálni, de nem tudom miért csinálja. Vajon mit jelenthet, mit akar ezzel mondani?? :)
2012. febr. 28. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
nem akar semmit mondani.Nem kell a hörcsögöt felruházni emberi tulajdonságokkal.Egész egyszerűen azért csinálják,mert a hörcsögöknek,mint a legtöbb rágcsálóknak folyamatosan nő a a foguk,és folyamatosan koptatni,rágniuk kell.Ha recsegteti a fogát,akkor vagy kevés olyan eszköz áll rendelkezésükre,ahol tudják koptatni a fogukat,vagy éppen koptatni akarják..Van a hörcsögöknek vastag fadarabjuk??Nem árt ha van..
2012. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valóban semmit nem jelent. Ez csak (?) a nyusziknál jelez örömöt.
2012. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Van mit rágnia, de nem nagyon nyúl hozzá...

Egyébként meg ha a nyusziknál örömöt jelent, akkor lehet, hogy a hörcsögöknél is, mivelhogy ők is rágcsálók és lehet hogy nála is azt jelenti, mivelhogy érzik, hogy szeretem őket így én el tudnám képzelni azt, hogy ők is "jeleznek".

2012. febr. 29. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Tengerimalacoknál bosszúság, harag, türelmetlenség jele, de hogy a höriknél mi lehet, sajnos nem tudom.
2012. febr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nyuszik nem tartoznak a rágcsálók rendjébe.
2012. febr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!