Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszik színe? Tudnátok...

Nyuszik színe? Tudnátok segíteni? Milyen színt vagy mintázatot jelent a nyulaknál, hogy "vidra"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Le tudnátok írni, milyen színt vagy esetleg mintázatot takarnak ezek a kifejezések a nyulak színénél?

- Vidra

- Cser

- Thüringiai


A narancs, a krém, meg a fekete egyértelmű, még a vadast is megértem, na de milyen színű lehet egy "vidra" színű kisnyúl? :S


2012. márc. 3. 18:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Illetve lenne még 1 kérdésem: A kasmír és a szatén kifejezések a nyuszik szőrére vonatkoznak, ha jól tudom. Mindkettő hosszú szőrt jelent? Mi a különbség közöttük?
2012. márc. 3. 18:11
 2/10 Platypus ***** válasza:

A vidra nem igazán szín, hanem egy spéci mintázat a testen. A nyúl felső oldala sötét, de a lefelé néző testfelületek jóval világosabbak. Ez többféle színkombinációban előfordulhat. A cser egy vörösesbarna árnyalat, a vidra nyúl fekete-cser változatánál a has színe például.

A türingiai meg így néz ki: [link]

2012. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ő az én fekete vidra színű színes/holland törpém.:)

Szatén:

[link]

Kasmír:

[link]

:)

2012. márc. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocsi a fekete vidra lemaradt:)

[link]

2012. márc. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

És 2. válaszoló, nagyon szép és aranyos nyuszid van! :D

2012. márc. 4. 09:21
 6/10 A kérdező kommentje:
És azt még megkérdezhetem, hogy a sallander szín az milyen? Meg a sziámi és a havanna szín is érdekelne, hogy az hogy néz ki pontosan?
2012. márc. 4. 09:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

2.vagyok:)Köszönöm:)

Nőstényeknél és bakoknál is van sziámim,nézd meg.;) Igazából sok féle színverzió van sziámin bellül is,kék-sárga-havanna...

[link]

2012. márc. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

Itt egész jól le vannak írva a színek,bár kicsit "egybeolvadósan" írta az illető :s

2012. márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon hasznosak voltak ezek a linkek! :)

Még egyszer köszi a sok segítséget! :D

2012. márc. 4. 10:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Ő az én nyuszim, thüringiai színű :)


[link]

2012. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!