Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszinév? Kisfiú és egy...

Nyuszinév? Kisfiú és egy kislány nyuszi. Van tippetek?

Figyelt kérdés

[link]

ezen az oldalon az eladó kis nyusziknál a japántarka lógófülű kis nyuszit foglaltam le aki kisfiú. ti milyen nevet adnátok neki? és az utolsó türingiai kislánynak? az is a miénk lesz vki tud akkor segíteni?


2012. márc. 6. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Bob és Bobek.

...mondjuk ők csehszlovákok-

2012. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de Barbit személyesen ismerem, a legjobb helyről veszed a nyuszikat :)

Tőle fogsz kapni származási lapot is, azon is lesz a nyusziknak egy neve, ha tetszik esetleg, azt is meghagyhatod neki :)

2012. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lánynak: Málna, Galagonya, Gesztenye, Glória, Berkenye, Bella, Bodza, Puszedli, Pamacs, Pamela, Pille, Szamóca, Lady


Fiúnak: Maszat, Mamusz, Menta, Mangó, Mandula, Mogyoró, Tappancs, Tapsi, Góliát, Bogyó, Bambusz, Bolero, Boróka


Hirtelen ennyi jutott az eszembe, válogass. :)

2012. márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tapsi, pamacs. Atyám, de édesek :D Én is szeretnék majd egyet. Mennyibe kerülne? Kicsit bunkó kérdés ez itt de megtetszettek:D Valami zabálnivalók :D Esetleg Ugri, Galagonya, Gesztenye. Kázmér, Béla, Fasírt? A lány pedig Lili.
2012. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaj bocsánat, most nézem, hogy happybunny...

Barbinak a hunnybunny alatt fut a tenyészete :)

2012. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!