Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon szeretnél egyetcsak...

Nagyon szeretnél egyetcsak nem tudom hogy fontos-e?

Figyelt kérdés
Törpenyuszinak kihagyhatatlan a széna az étrendjéből? És ha nem akkor tudnátok valami olyan helyet ahonnan be lehet szerezni Hajdú-Bihar megyében?
2012. márc. 7. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Mivel az a fő tápláléka, ezért igen, kihagyhatatlan. Bármelyik kisállatboltban be tudod szerezni.
2012. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm ^^
2012. márc. 7. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Ha nem eszik szénát, akkor abba napokon belül belepusztul!!!


Hogy lehetsz ennyire felelőtlen gazdi?

2012. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A széna nagyon fontos!!!! A nyuszi napi ételének 70% kell, hogy legyen!!! Bármelyik állatkereskedésben, (még állateledel boltban is) lehet kapni, de akár háztól is (tanyáról) szerezhetsz be, csak ne legyen poros, dohos!
2012. márc. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
46%
Hát azért ez erős túlzás...nekem már közel másfél éve van törpenyuszkóm és az első 2-3 hónapba nem evett szénát mégse halt bele.Zöldséget gyümölcsöt meg száraz nyuszitápot kapott aztán kezdtem neki adni szénát amit van amikor meg se eszik.Alapvetően táplálék kiegészítőként van árulva és ez a zacskóján is fel van tüntetve és mivel sok benne a rost ezért ajánlott neki folyamatosan adni plusz bónuszként nem drága és bárhol lehet kapni.Én pl 300-400 ftért szoktam venni de van ahol 200ért adják:)
2012. márc. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, azért az túlzás hogy pár napon belül belepusztul Amúgy sincs még nyula így nem lehet felelőtlen gazdi sem. Úgy utálom hogy ennyire le kell osztani itt a másikat...


A freshnapban lehet venni olyan 2000 ft körül nagy csomagos szénát Debrecenben. Itt bármekkorát lehet venni. A legjobb ha majd nyár közepe fele veszel egy kis bálásat valamelyik állattartótól. Sokkal jobb és legalább egy 5 hónapra elég ha nem tovább. Nekem tengerimalacaim vannak és én is innen szerzek. Egyébként akármelyik kisállat kereskedésből lehet venni 200-300 ft felénk az 5 literes de biztos van olcsóbb is.

2012. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :D már azóta van 2 házi nyulam lassan fél éve vannak meg és nincs semmi bajuk! ha leűlök odajönnek hozzám :D de amúgy van olyan nap mikor nem adok nekik szénát! de nem halnak meg! persze a tápban benne van a széneatartalma is!
2012. júl. 3. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!