Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ❶ Szerinted hány...

❶ Szerinted hány kutyát érdemes/ideális tartani? És miért? Neked mennyi van vagy mennyit szeretnél?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
max annyit, amit a helyi ebrendelet megenged ;)
2010. dec. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
max 2. könnyen lehet godozni
2010. dec. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek azért nincs értelme, mert sokváltozós dolog. Pénz, hely, idő stb sokminen határozza meg.
2010. dec. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
csak én látom ott azt az 1- est?
2010. dec. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11.06 :D én is látom
2010. dec. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
többiek én is látom az egyest ezt még nem láttam 1 kérdésnél semm,nem tudom hogy csinálta. Én 2 kutyát szeretnék de ha lesz saját lakásom nagyon nagy hosszu kilométerű területel 10-20 kutya ez nem biztos mert pénz hely anaygai helyzet a tuti meghatározó.
2010. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tényleg, mi az az egyes ott? :D
2010. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Ennek a kérdésnek azért nincs értelme, mert sokváltozós dolog. Pénz, hely, idő stb sokminen határozza meg."

Miért ne lenne értelme??

Épp arra vagyok kíváncsi más,hogy gondolja.

Én 1 kutyát tudok tartani,de rá annyi időt szánni amennyit csak tudok és az anyagiak is ennyit engednek,de neki minőségi tápot venni én nem érzem,hogy 2 kutyusra tudok vigyázzni :)


És igen az az 1-es tényleg ott van :D

2010. dec. 5. 11:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálam egy kutya jöhet csak szóba. Hivatalosan most is csak egy van, de mivel a szüleimnél élek és nekik is van kutyájuk, 2vel foglalkozom. Igaz, ketten kevésbé magányosak amikor elmegyünk itthonról, de sokkal nehezebb őket kordában tartani. Ráadásul állandóan féltékenykednek, anyagilag is költségesebb, nagyobb kosz van a házban stb.
2010. dec. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem most egy kutyám van de ha elköltözöm egy nagyobb kertes házba szeretnék venni még egyet .... :D
2010. dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!